Voi että, mites tässä näin kävi. 🤰
Ampuhan se muutakin kuin tuhkaa
Anonyymi-ap
865
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Saat kasvattaa yksin
Yksinhuoltajan elämä ilmeisesti tiedossa.
Onks sulla rölli vauvakuume taas?
Kevät-kiima, vauvakuume ja mikä vielä tässä tammi-toukokuulla tulee?
Niin joo ne viestien odotukset jouluna, uuveena, ystävänpäivänä, vappuna odotus et tapaa jossain ryyppäjäisissä..
Sit tulee kesä ja ikävöimäs unohtuu kun kattelet puskista piilossa kikkeli tanassa uimarannoilla bikineissä heiluvia naisia. Haaveilet kesäromanssista.
Syksyllä taas häntä koipien välissä itket täällä haaveillen vanhan ikävöimäsi perään haluten käpertyä saman viltin alle syksyn sateita pakoon.
Ja sitten taas tulee kevät ja kierros alkaa alusta
T: Karoliina
Joku on syvissä vesissä kun pitää raskaana olevia naisia maalittaa, ai että kun näkis silmästä silmään noin säälittävän ätmin
Ei taida tää jamppa paljon silmiin katsella tolla habituksella
Ätmi se taas katkerana jopa paksuna oleville naisihmisille, tuus käymään tallilla
St michelin hevostalleilla 🤣
Minustako täällä puhutaan? Kyllä vaan poikaa tässä odotellaan, toivottu ja rakastettu onko se jotain mitä aloittaja ei ole ollut?