Tulipa vaan tässä mieleeni, että onko kukaan nähnyt sitä mainosta, jossa Goldi on pääosassa..
Sportcoupén mainos.. Siinä Goldi käyttää taitelijanimeä Harry..
;)
Suukkoja Goldi-muruselleni! Tosin ei uskalla suukottaa muuta kuin poskelle, ettei tule syytettä alaikäiseen sekaantumisesta.
Sportcoupén mainos.. Siinä Goldi käyttää taitelijanimeä Harry..
;)
Suukkoja Goldi-muruselleni! Tosin ei uskalla suukottaa muuta kuin poskelle, ettei tule syytettä alaikäiseen sekaantumisesta.
Vastaukset 8
Vanhimmat
;-(
Goldihan on kuulema tosi komee tyyppi, joten voihan se olla mainoksessakin. Eihän tuhatta naista pysty kaatamaan, jos naama on kuin petolinnun perse,
No, tiedä nyt sitten siitä komeudesta.. Niin nuoreksi jannuksi ihan keskiverto. Niin kuin Goldi kaikissa muissakin asioissa. Keskiverto, nothing bigger/better.
Keskiverto mies nussii tutkimusten mukaan 3-8 naista elämänsä aikana. Goldi on nussinut yli tuhatta, joten keskivertomiehestä tuskin voi puhua Goldin kohdalla.
...lukemaan lisää satuja, kuten nimimerkkisi edellyttää.
Aivan.. Meillähän on tosiaan TÄYSI varmuus ja TIETO siitä, että näin on Goldi tehnyt..
Mistä näitä idiootteja oikein löytyy? Onko suomi24:llä joku arkisto, josta kaivetaan tarpeen tullen esiin kaikki identiteettihäiriöistä kärsivät, helposti manipuoloitavat ja äo:ltaan kengänumeroa pienemmät hörhöt..?!
No, samapa tuo minulle.. =)
Kivaa, huomenna on perjantai ja pääsee terassille! =)
Niinpä niin, kaikihan sen tällä palstalla tietävät,että tarinat kaadoista, autoista ja omaisuuksista on pelkkää virtuaalitarinaa. Mutta onhan se mukava, kun tällä Goldfingerillä on jotain sisältöä elämässään. Kirjoitusterapia voi auttaa häntä selviytymään ahdistavista elämäntilanteista.
Goldin koneeltahan nämä kaikki evankelistat kirjoittelevat ja vielä kuulemma pojun itsensä tietämättä. Eli ei mitään arkistoja, vaan ahkera pieni multipersoona.
Jeps, nyt kun ilmatkin jo sen sallivat terassille, terassille...