Niinpä. Aika järkälemainen runko. Mitä mahtaa löytyä hameen alta?
Sabalenka nainen vai mies?
Anonyymi-ap
2
286
Vastaukset
- Anonyymi
Katsoin juuri kun hän hävisi Australian avoimissa. Yleensä venäläisnaiset ovat naisia, mutta tuo ei ole.
- Anonyymi
Nyt on mielenkiintoinen miesten loppuottelu, Sinner edustaa Italiaa eikä ole etninen italiaano. Zverev edustaa Saksaa eikä ole etninen saksalainen. Kamera näytti juuri hänen taustavoimia, jotka ovat venäläisiä lihaskimppuja.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663372Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh453184Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222688- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä861487- 391330
- 821199