Sanna on super!

Pidetään Sanna pinnalla.
6245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Rahan jako vai narsismi onks tästä kyse? Nainen myy hääpukuaan Torin nettikirpparilla Kotkassa.

    Äänestä

Taitaa tuo rahan jakaminen ulkomaille jättää sannan soittelemaan lehdellä.

Äänestä

PÄÄ VIKANEN SUURUUDEN HULLU AKKA VAI NATO TURVAMIEHET KAKARALLE VOI JESSUS. TOIVOTTAVASTI SUOMEE EI KOSKAAN TURKKI HYVÄKSY NATOON. SAA KIIMASET PÄIN NÄKÖÖ.

Äänestä
  • Minä valitsen Venäjä kiimaiset persut ja vihervassari piipertäjä Riikka Purnan.

    Äänestä

uppotukki se on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pidetään Sanna pinnalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu