45 on ehdoton alaikäraja miehelle!
Haluan miehen enkä poikasia
Anonyymi-ap
25124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Daddy issues much.
No toikin on viel nuorempi kato. ;)
Tämä oli sivusta. En ymmärtänyt koko kommenttia silloin tammikuussa.
Provoissues much? I think you feel way too strongly
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17724322s
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Anna palaa siis. Ei kai tuota kukaan kiellä? Itselläni ei vielä koskaan ole noin vanhaa miestä ollut. No ehkä sitten joskus, kun itsekin tavoitan tuon iän.
Mahtavaa, kerrankin minäkin kelpaan 😎
Vanaha paappa. Hyi.
Kelpaako Talvisodassa ollut?
Täällä oisi
Otan sinut.
Kävele ovesta sisään😊
Itse haluan vain yhden naisen kenen kanssa ei ole paljoa ikäeroa. Jotenkin kierolta tuntuisi olla jonkun paljon vanhemman tai nuoremman kanssa.
Minkä verran on ikäeroa?
Onko omat juoksut jo juostu sun kohdalla? Kylläinen olo ja nuoret ei anna sitä huomiota, jota kaipaat miehiltä.
Alan tulla ihan samoihin ajatuksiin naisena
Tuota nuoremmilla on vielä niin märät korvantaukset ja egopullisteluja, ettei sitä nainen jaksa katella..
Tämä ei ole ap. Syy ei ole tuo.
Mut mulla on.
Olisin mielelläni vielä vaikka 30v jos saisin valita.
Juu ei alle 50v
Miehen ikä ei kerro kypsyydestä. Leikkisä ja nuorekas saa olla, kunhan on muuten luotettava, järkevä ja ajattelee muulla kuin sukupuolielimellään. Pää ratkaisee. Aina.
Mikä sulla on ehdoton yläikäraja?
Iällä ei ole väliä. Ihmisellä on. Ja tämä ei tarkoita ulkonäköä.
Tulet pettymään kun huomaat ettei yli tuon ikäisetkään mitään miehiä ole vaan niitä lapsen tasolle jääneitä sovinisteja.