Grilli_kaupan

Anonyymi-ap

Torin grilliki on kuulema myynnissä, toivottavasti siihen ei tulis mitää karvisten pitämään kebabpaikkaa.

4

281

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eihän Raahessa muita vaihtoehtoja ole kuin myydä tai lopettaa kokonaan, mutta edes kebabbilaiset eivät erehdy kyllä ostamaan. Keskusta autioituu Prisman lähtöön mennessä. Ei taida olla enää jauhomakkaralle kysyntää nykypäivän fitness naiset syö vaan salaattia ja kuvaa tiukkaa trikoota instaan.

      • Anonyymi

        Eipäs tuolla Tori-Grillillä ole ollut kovin fitness tyyppinen asiakaskunta. Enemmänkin mies puoleisten mättöä. Fitneset hakekoot salattinsa ja tofunsa muualta.


    • Anonyymi

      Kannattaa lopettaa koko grilli samaan aikaan kun prismakin lähtee pellolle. Keskustan liikennemäärät tippuu ihan mukavasti silloin. Ei ole asiakkaita enää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      697
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      639
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      598
    5. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    6. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      41
      568
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      556
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      538
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      177
      496
    Aihe