Moottorin vikavalo palaa

Nyt sitten jotain tais hajota. Kävin motonetin motomaatilla luetuttamassa koodit ja tietokone antoi koodin "C200/посторонняя примесь" onko kalliskin korjata?

ystävällisin terveisin
Valtteri
8271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hyvä että edes joku toimii. Yleensähän skoodan vikavalo kärähtää ensimmäiseksi.

Äänestä

Valtuutettu itäautohuolto auttanee tuossa asiassa.

Äänestä

Kaikki eivät suomessa ymmärrä kiinankieltä, se on harmi.

Äänestä
  • Tuo on venäjää tero

    Äänestä

Ei varmasti toimi sinun autossa mutta minulla on tämä vikakoodinlukija.
https://www.mycarly.com/

Mut hei laitas kuva siit koodista?

Äänestä

Toyotan omapoika ei tainnut tänä yönä saada loistavaa Toyotaa koeajoon ja joutui viemään Skodan Motonetin yölliseen koodinlukuun?

Äänestä

Miksi sä kirjoitat näitä turhia tekstejä tänne? Eikö elämässä olisi jotain muutakin tekemistä?

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt sitten jotain tais hajota. Kävin motonetin motomaatilla luetuttamassa koodit ja tietokone antoi koodin "C200/посторонняя примесь" onko kalliskin korjata?

ystävällisin terveisin
Valtteri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu