Taito kuuluu kansalle

Metsään menee jos ei ole taitoa: https://youtu.be/VRT5Gf5O_Nw
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pumpuliako ne voimamiehen lihakset on? Miksei nostanut nokkaa tielle?

Äänestä

et elämää ole koskaan miettinyt hankkivasi itsellesi trollitehtaan pyörittäjä? Niin että miksi sinun pitää suoltaa koko ajan suoleen tyhjänpäiväistä roskaa??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Metsään menee jos ei ole taitoa: https://youtu.be/VRT5Gf5O_Nw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu