Viime aikoina on uutisoitu kuljettajista, jotka ovat ottaneet tavakseen pysäköidä autojaan muiden varaamille ja maksamille pysäköintipaikoille tai jopa luvatta yksityisalueille. Eivätkö nämä kuljettajat ole käyneet autokoulua vai ovatko vaan muuten tyhmiä? Vai ovatko he sittenkin vain ylimielisiä sääntöjä kohtaan? Olkoon syy mikä tahansa, näiden autoilijoiden olisi hyvä vakavasti harkita ajokortista ja autoilusta luopumista.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Pate suuttunut ihan tosissaan 🤣
- Anonyymi
Vai onko sittenkin krooninen tapa-väärinpysäköijä huolissaan, jos joutuu muuttamaan tapojaan silmukan kiristyessä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48930Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15798Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl497769- 46687
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30586- 35563
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE170528Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520- 44470