Kiina auttaa luultua enemmän Venäjjää

Pommiteknologiassa jne. Turkki mukana. Kyllä tämä huolestuttaa Suomea. Kiinaan ei voi luottaa enää.
Naton vahvuus on kannatteleva voima kun on valittava. Kritiikki Usaa kohtaan saa väistyä. Isot blogit ovat vastakkain.
5126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tiivistetysti näin...

Ei lisättävää.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    😋 ­N­y­m­­f­­­o­­m­a­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17733735w

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Ei luulisi olevan enää epäselvää.

Äänestä

Tämä tärkeä aloitus oli todella oikealla palstalla :-D

Äänestä

Omituinen natomaa 🦃 turkki?🐫🐪

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pommiteknologiassa jne. Turkki mukana. Kyllä tämä huolestuttaa Suomea. Kiinaan ei voi luottaa enää.
Naton vahvuus on kannatteleva voima kun on valittava. Kritiikki Usaa kohtaan saa väistyä. Isot blogit ovat vastakkain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu