Iso kulli kiihottaa tyttöystävääni

Anonyymi-ap

Sanoin tyttöystävälleni somalikaveristani (18v.) Jonka ison kullin näin kuntosalin pukuhuoneessa 20cm levossa ja tuplasti paksumpi kuin minun kovana.minulla levosssa 4 cm ja kovana 12 cm. Nyt tyttöystäväni vitsailee että somalikulli kovana on enämmäm kuin 2 x pitempi ja paksumpi kuin mulla kovana, mikä varmasti pitää paikkansa.ja hän nyt katsoo joka kerta somalikaverini jalkoväliä kun näkee hänet, myöskin koska somalikaverini valtava kulli pullottaa housuissa.mitä minun pitäisi tehdä?

13

3368

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oot feikki. Sulla ei oo somalikavereita yhtään kappaletta. Luuseri.

      • Anonyymi

        Onko se joku saavutus kun on somppu kavereita.Sulla hönö niitä sitten rittää moneen panoon.


      • Anonyymi

        Sinulla kuitenkin on somslikavereita jotka kairaavat persttäsl päivityäin!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sinulla kuitenkin on somslikavereita jotka kairaavat persttäsl päivityäin!

        Opettele homo petteri kirjoittaa.Onko somput panneet sun pään sekaisin. Sulla ei oo somalikavereita yhtään kappaletta. Luuseri..Mites nyt noin,onko piri tuhonnut sun aivot kun mielipitees vaihtuu yhtenään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko se joku saavutus kun on somppu kavereita.Sulla hönö niitä sitten rittää moneen panoon.

        Katos spedellä sekottaa jälleen


      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        😍 ­­­N­­y­­­m­­f­o­­­m­­­a­­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17736098c

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Tyttärelläni uusi nyt Nigerialainen poikaystävä jonka housuissa pullottavaan valtavaan penikseen kiinnitin välittömästi huomiota.
      Tytölleni en ole kertonut, että nyt poika on lähentynyt ja kosketellut minua näyttäen halukkuutta minuun ja tuo tunne on molemmin puolinen.
      En tiedä mitä tehdä etten loukkaisi tytärtäni ja välimme menisi poikki mutta himoni tuohon mustaan poikaan on ylitse pääsemätön.

      Toisaalta luonamme on kyläillyt pari heidän mustaa kaveriakin jotka näyttäneet kiinnostusta minuun, jos tyytyisin heistä jompaan kumpaan mutta heiltä en ole huomannut tuollaista jätti jalkojen välissä kuten tyttäreni poika ystävällä.
      Tytär ehkä suuttuisi jo siitäkin, jos saisi tietää himoitsevani hänen mustaa poikaystävää tai hänen kavereitaan.
      Olen malttanut toistaiseksi itseni mutta pelkään etten siihen kauaa kykene.
      Yh.43

      • Anonyymi

        älä nyt ihmeessä mene ainakaan tyttäresi poikaystävän kanssa sekoilemaan.. eikä mielellään edes hänen kavereitten. suomesta löytyy paljon muitakin isokullisia somalimiehiä jotka varmasti mielellään tekisi sulle hyvää ;)


      • Anonyymi

        Päädyt vielä nuorten mustien poikien kimppaan :)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        älä nyt ihmeessä mene ainakaan tyttäresi poikaystävän kanssa sekoilemaan.. eikä mielellään edes hänen kavereitten. suomesta löytyy paljon muitakin isokullisia somalimiehiä jotka varmasti mielellään tekisi sulle hyvää ;)

        Ota pojalta paine pois mutta älä kärähdä.Kyllä sinun on hyvää saada taivaalinen orgasmi,siitä tulee sruitaus mukana.Joten sänty on puolenneljön alalta märkä. Hyvää panoa.


    • Anonyymi

      Somalit on pienikullisia.

      • Anonyymi

        Sun äitis reppana


    • Anonyymi

      Ootte kyllä kummia kavereita kun olette antaneet noin tarkkaan toistenne vehkeet mitata. Moni jätkä alkais jo pienemmästäkin ottaa etäisyyttä.

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      91
      3609
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      27
      3149
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      57
      3093
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      61
      2905
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      64
      2730
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      54
      2707
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      63
      2464
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      80
      2291
    9. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2138
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2132
    Aihe