Kokoomus kapulaa Kokkareista...

Kokoomus kapulaa Kokkareista...

Aihe tulee olemaan, vahvasti poliittinen, joten tähän lisään heti uuden osion eli kohdan. Ylt.
-Valitse jo sinäkin: saven sytinen - Kaktus-puolue kakkatuska Kakkaamus; joka on aidosti kakan musta! (oik. kok/"kokkarit" - "koksut")
-Köyhien kyykytysten kyky-puolue on aidosti Kakkaamus..!
-Älä ole enää onneton sinäkään! Vaan valitse, nyt sinäkin, uusi aidosti kokomusta Kakkaamus! Ja samalla surkea kakka-elämäsi lyhentyy! Nyt jopa 12 vuoden mittaista, eliniän lyhennys-aikaa tarjolla!
Ökypuolue Kakkaamus on aidosti lessujen aka. vl-lestasakin suosittelema, jopa pakottama. Valitse sinäkin siis, aidosti vaalilupaustensa pettäjä, köyhien kurjuuttaja Kakkaamu$..! ( $¥£€ 円 )
Ökypuolue kakkamusta Kakkaamus kakkii aidosti, kaikkien köyhennettyjen köyhien ja heikennettyjen heikkojen päälle..! Valitse siis siksi sinäkin..! -Kak'TM US (TradeMark - only in US valuable & accepted)..! Aidon Amerikan malli; se pysyy pyhänä esikuvamme..! Nyt jopa, aivan uusia ihastuttavia joukkosurmia luvassa..! Ylt. -assamies-

10

306

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei vielä ole eskarissa?

    • Anonyymi

      Degree

    • Anonyymi

      Världens märke.

    • Anonyymi

      Lirdan

    • Anonyymi

      Lardan

    • Anonyymi

      Laa

    • Anonyymi

      Koksut Kokkarit kuuntelee vaan & ainoastaan "Känkkä-Räkämiestä", Estävän Kusetuksen (EK) kokkarihanua - joka vetää jotain 15k / 15 000€ palkkoja. Ja sit tää kärisijä vaatii käreällä piippi-äänellään, jotain palkka-malttia muka. Ex. Kokkari-ministeri siinä!

    • Anonyymi

      Kökkö-Kokkarit nurkan taakse ja 12" Mossbergilla latinkia, kun ne saunat jo poltettu ja ne somen siniset "koksu-leidit" on jo EU:ssa pakastevirassa.

    • Siinä nyt näette komuloisen viimeiset koraukset!

    • Anonyymi

      Lupasin & uhosin PM A.P. Orpolle, että Konsalliselle Kakoomukselle vielä kostetaan! Näin tulee kyllä vielä käymään! Katsotaan se tässä vielä tuo, että: "-No mitäs tässä, te muut olette, niin niitä köyhiä, sairaita & vammaisia..!"

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      472
      6723
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      198
      3998
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2553
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      30
      2164
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      148
      1521
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      79
      1376
    7. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      86
      1228
    8. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      71
      1204
    9. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      68
      1196
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1129
    Aihe