Huttunen rallikunkku.

Piäsääkö maaliin.
261215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Elä helevetissä

Äänestä
  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    🍒 ­N­­y­­m­f­­­o­­­m­­­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17739774c

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Maitojunalla kottiin.

Äänestä

Ruotsin ralli todistanee että Huttusen pää ei kestä vähänkään kovempi tasoisia kilpailuja.
Mentäessä WRC tasolle myöskään Huttusen taitotaso ja osaaminen ei siellä enää riitä, vaikkakaan wrc2 niin päätä huimaavaa olekkaan.
SM rallissa ajoi hyvin mutta sen tasoisella autolla tuosta kisasta voitto piti ottaakin.

Äänestä
  • Ootko lajiin perehtyny paljonkin? Katohan vähän tuloksia jos niistä ymmärrät. Kerro mulle mitä tarkoitat "SM-rallissa ajoi hyvin mutta sen tasoisella autolla piti voittaakin"? Nyt kun oot asiantuntija ni haluisin tietää minkätason auto Huttusella oli verrattanu Asunmaahan, Saloon jne? Olisi kiva kuulla faktaa kun en ite oo viel oikein perillä lajista:)

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Ootko lajiin perehtyny paljonkin? Katohan vähän tuloksia jos niistä ymmärrät. Kerro mulle mitä tarkoitat "SM-rallissa ajoi hyvin mutta sen tasoisella autolla piti voittaakin"? Nyt kun oot asiantuntija ni haluisin tietää minkätason auto Huttusella oli verrattanu Asunmaahan, Saloon jne? Olisi kiva kuulla faktaa kun en ite oo viel oikein perillä lajista:)

    Juttusen auton kantta oli viilattu, niin sai sm rallissa suhteetonta etua.

    Äänestä

Niinhän tuo män pihalle.

Äänestä

On nuo nykyautot huonoja rallipoluille.Vähän huonommat kelit niin eihän nuo kulje kuin mettän puolelle.

Äänestä

Huttusella meni huonot housuun😁

Äänestä

Siellä asiasta mitään ymmärtämättömät miettii pienellä päällä monimutkaisia asioita.

Äänestä
  • Sulle ne on liian vaikeita:)

    Äänestä

  • Ei se niin monimutkaista ole. Ralli on tulosurheilua ja tulosurheilussa tulokset kertovat.
    Sen ymmärtää olipa pää pieni tai suuri.
    Näkisin että ei noilla rallit Huttusen kohdalla voi enää jatkua vaan ura rallikuskina on nyt taputeltu.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Ei se niin monimutkaista ole. Ralli on tulosurheilua ja tulosurheilussa tulokset kertovat.
    Sen ymmärtää olipa pää pieni tai suuri.
    Näkisin että ei noilla rallit Huttusen kohdalla voi enää jatkua vaan ura rallikuskina on nyt taputeltu.

    Näin on!!!

    Äänestä

Huttusesta näkee että
Luonne puuttuu kokonaan!
Isoissa kisoissa jänistää!

Äänestä

Konesaha peräkonttiin niin piäsöö rankahommiin noppeella autolla.

Äänestä

On se outoa rallia.Kokoajan mietitään säätöjä ja renkaita.Kyllähän se ennenvanhaan ratkaisi ratkaisi kisat kuka oli penkin ja ratin välissä.

Äänestä

https://www.iltalehti.fi/ralli/a/4eced659-45f8-49d3-ad85-db239750d008

Esa Pekka Lappi ihmetteli kun nastarenkaasta lähti pinta. Ei tuossa mitään outoa ja ihmeellistä ole, itselläni ihan merkki renkaasta...oliko Nokialaiset vai Misukat niin pinta lähti kun rengas kuumeni kevätkelillä ihan yhtenä rinkinä.....niin kuin olisi ollut pinnattu rengas. Se jatkoi matkaa ja pyörimistään tienpenkassa eteen päin kohti määränpäänä kun sain autoni pysähtymään...vauhtia n.160.

Äänestä

Huttunen ei pärjää ikinä
Isoissa kisoissa

Äänestä
  • Isoiksi kisoiksi laskisin vaan wrc1 rallin mm sarjan kilpailut.
    Joskin niissäkin on vain neljä kuljettajaa joilla on auto jolla maailmanmestaruuden voi voittaa.
    Joten maailmanlaajuisesti marginaalilla josta puhutaan kun rallista keskustellaan.
    Juuri siitä syystä myöskään Kalle rovanperällä ei ollut mahdollisuuksia vuoden parhaan urheilijan tittelin vaikka mm kullan voittikin.

    Äänestä

  • Et oo ilmeisesti seurannu rallia? Kannattaa rueta seuraamaan ja perehtyä lajiin ennen kuin avaa suunsa. Ihme idiootteja tääl on,kommentoidaan joka asiaan aiheesta mitään tietämättä. Mut näinhän se on et kelan tukiaisilla äitin helmoissa ei voi muuta odottaa. Kyllä Kvesi on kateellisten sosiaalipummien paikka näköjään.

    Äänestä

Joko on Huttusella emäntä rengastettuna? Komea, seksikäs mies ja osaa ajaa autoa.

Nimimerkki Kinnostunut kaunis rikas nuori sinkkunainen Iisalmesta

Äänestä

Kyllä on. Ja se tykkää ihan naisista, ei äitin helmoissa pyörivistä pojista jotka haluis olla naisia:)

Äänestä
  • Sirpako?💗💗💗hillakka

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Sirpako?💗💗💗hillakka

    Jalat!poikki!

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Sirpako?💗💗💗hillakka

    Sirpa on leikattu mies🤭

    Äänestä

Hame päällä on hyvä
Jatkaa huumekauppaa🤭

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Piäsääkö maaliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu