Kuumuus sekoittaa pääni

Muistot vilisevät silmissäni, meillä oli joskus kivaa. Nyt on vain kysymysmerkkejä....???
554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin kai

Äänestä

Tulee mieleen, että haluaisin käydä Uudessa-Seelannissa. Australia ei niinkään kiinnosta, mutta Uusi-Seelanti.

Äänestä
  • Joo, siellä ihanan vehreää ja vihreää..

    Äänestä

  • Uudessa seelannissa on vaan lintuja ja varmaan ehkä hiiriä, siitä en tiedä. Kai ne linnut jotain syö, jos on lihansyöjälintuja. sivullinen.

    Äänestä

  • Raakalaisia lihansyöjälintuja. Näyttää ehkä söpöltä mutta onkin PETO. sivullinen jatko.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muistot vilisevät silmissäni, meillä oli joskus kivaa. Nyt on vain kysymysmerkkejä....???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu