Täällä on ihme

Porukkaa kun minä teen aloituksen joku kuvittelee tehneensä sen.
Jo minä kaipaan naista, joku kullinkantjja kuvittelee tehneensä aloituksen.
Aivan älytöntä porukkaa.
Sohlataan sekaan minkä keritään.
Mitä hemmettiä joku kuvittelee sillä saavuttavansa.
Etenkin jos ei kaipaamasi henkilö kanssa ole sopinut tapaamisistasi kyseisellä palstalla..
7107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minusta on oudompaa se, miten jotkut omivat aloituksensa itselleen tällaisessa keskusteluympäristössä. Ei tämä palsta oikeasti ole mikään treffipalsta. Tämä on paikka ihmisille päästää ikävän tunteet ulos. He tunnistavat aloituksessasi jotain omasta tilanteestaan ja se saa heidät purkamaan omasta elämästään jotain. Tämä palsta on parhaimmillaan terapeuttinen. Jos haluat oikeasti yhteyden kaipaamaasi naiseen, ota häneen yhteys tämän palstan ulkopuolella.

Äänestä

Sovittu tapaaminen tänne😂😂🤣🤣😅😅😆😁

Äänestä
  • Sai tämän kuukauden naurut 😂😂🤣😅😆😆😄
    Eiköhän ne tapaamiset muualle sovita.Vai etänäkö sekstailette ?😂🤣🤣😅😅😅😆😆😆😅😅🤣🤣😂😂

    Äänestä

Sä oot niin vetävä että kullinkantajatkin kaipaa sua. Oot vaan kännissä sopinut niidenkin kanssa tapaamisia tänne.

Äänestä

Sama noissa naikkosissa. Kirjoitan miehelle tunteellisen aloituksen ja joku vastaa. Joku naikkonen on haukkana paikalla ja kuvittelee kirjoittaneensa aloituksen. Säälittävä ihminen joka ei tunne mitään mutta ratsastaa toisten tunteilla ihailua etsien.

Äänestä

Laita kunnon tunnisteet itsestäsi ja hänestä, niin ei jää omimisille tilaa.

Äänestä
  • Juuri näin. Se auttaa viestiä tulla oikean henkilön tavoittamaksi. Aloittajan kaltaiset ei hahmota että Suomi24 on kävijämääriltään yksi suomalaisten eniten vierailluimmista saiteista ja monilla ihmisillä on vastaavia tai lähes vastaavia juttuja menossa. Kuvittelevat kirjoittelevansa täällä kahdestaan kaivattunsa kanssa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Porukkaa kun minä teen aloituksen joku kuvittelee tehneensä sen.
Jo minä kaipaan naista, joku kullinkantjja kuvittelee tehneensä aloituksen.
Aivan älytöntä porukkaa.
Sohlataan sekaan minkä keritään.
Mitä hemmettiä joku kuvittelee sillä saavuttavansa.
Etenkin jos ei kaipaamasi henkilö kanssa ole sopinut tapaamisistasi kyseisellä palstalla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu