Veikkauksen pelipaikoista on negatiivista energiaa

Anonyymi-ap

Siksi pelirivin tekeminen siellä ei ole viisasta, tämä negatiivinem energia on jäänyt leijumaan sinne hävinneiden ihmisten epätoivosta. Tuon aistii heti ilmassa, kun pelipaikkaan menee.

7

379

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuotakin olen joskus ajatellut, netti esim näistä keskusteluista ym siirtyy negatiiviset ominaisuudet lukevaan jolta seuraava siirto epäonnistuu (rahan menetys) mutta menetykset siirtyvät yhteiskuntajärestelmän portaissa kohti jonnekkin joilla jo on menestystä. Lyhyesti, netti olisi eräänlainen mafian suojelumaksupalvelin, 0,001 sentit kerätään kymmeniltä miljoonilta päivittäin on pienelläjoukolla rikkaita lisää käypää rahaa joka päivä.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        😋 ­­N­­­y­­m­­­f­o­­­m­a­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17742792b

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Energianpuhdistuspaketteja lotoajille ja muille luusereille, nyt vain 150 euroa.

    • Anonyymi

      Keitellyt energian siirto syteemiä. Paskan huone ilmapiirin tilalle ohjataan raitista naurellia energiaa ja Onni käy samassa kotitaloudessa kahdesti kuin se kuuluisa postimies koputtaisi.

    • Anonyymi

      Omisi mielenkiintoista tietää myyntipisteissä tehtävien ja nettipelin keskinäiset suhteet. Joku on sanonut, että pelejä pelataan enemmän marketeissa ja kioskeissa kuin sovelluksessa tai www.veikkaus..fi palvelussa.

      Itse pelaan netissä. Kaveriporukoita en harrasta.

      • Anonyymi

        Ihan lähihistoriassa netissä pelattujen pelien määrä on noussut yli 50 prosenttiin kaikista peleistä ja suuntaus jatkuu sitä mukaa kun lappuja täyttelemään oppinut ikäluokka kyllästyy kalliiseen harrastukseen tai kuolee pois.


    • Anonyymi

      Sain kaappauksen näytettä negatiivisesta enegiasta netissä. Oli onnekkaat päivät pelata rahapeljä, kouriin tuntuvaa tuuria, coolia nostetta. Pelaamisen jatkuessa jossain vaiheessa siirryin vilkaisemaan livetyttösivuja. Niitä missä miehet jonottaa chatissä ja löytyi yksi oli mielenkiintoinen seukata isossa näytössä. Palatessa pelaamaan rahapelejä alkoi häviäminen. Ei voi olla totta, ajattelin. Itsepäisesti -aagh- palasin katselemaan livetyttösivuja. Palatessa pelaamaan rahapelejä häviäminen jatkui. Palasin katselemaan livetyttösivuja koska se ei voi mennä niin ja palasin pelaamaan rahapelejä häviäminen jatkui. Häviäminen jatkui jatkui jatkui ikkunasta rahana tai se Bondin Sanchez, rahaa se vain on. Luovutin poistin livetyttösivuston tiedot koneelta. Halusin nollata ajatukseni tapahtuneesta jos voisi. Livetyttö sivuilla on joukossa naisia miehiä joilla pahat mielessä. Kuulostaa okultismi jutulta mut näin vaan kävi siis kuin piru uimassa liiveihin kiinni. En todella 1001% halua uskoa mutta oli pakko heittää pyyhe kehään. Vi**u minut olisi nollattu. Kannattaa varoa netin salakavaluutta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      60
      4956
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2249
    3. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      58
      2099
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      203
      2032
    5. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      213
      1324
    6. Joko luovutat

      Mun suhteen?
      Ikävä
      89
      946
    7. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      17
      929
    8. Taas joku junan alle

      Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai
      Loimaa
      47
      913
    9. Jalat alta

      Multa kun veit 😎 👘 🦵🦵🤏
      Ikävä
      66
      867
    10. Harmittaa...Lampsiinjoen sillat

      Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v
      Imatra
      12
      819
    Aihe