Suutari Einarin ennuste vuodelle 2023

Puoluepolitiikka vähenee. Asiapoliitikka enenee.
6102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Einari on mieltä
sitä tahi tätä
Sillä ei ole kieltä
sitä ei ymmärrä

Äänestä

Tulevissa vaaleissa äänestetään valtaan Suomen ja suomalaisten hyvinvointia puolustavat oikeita tärkeitä asioita edistävät edustajat, joilla ei ole pää sekaisin järjettömien ja meille vahingollisten ideologioiden vaikutuksista!

Äänestä
  • Emme siis äänestä persuja.

    Äänestä

Tottahan toki äänestämme perussuomalaisia.

Äänestä

Näin on nähtävä vaikkei Einar näekään….

Äänestä

Nyt on helppoa äänestää asiaperusteilla perussuomalaisia!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Puoluepolitiikka vähenee. Asiapoliitikka enenee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu