Skandinavia on Rauhan tyyssija - sanotaan.
Ei ole heitä rauhallisempia.
Siunaus tai kirous?
Toiset kärsivät tästä pyhyyden leimasta.
Siksi Suomeen on saatava oma VÄKIVALLAN VÄYLÄ!
Väylä voisi kulkea globaalisilla markkinoilla tiettyä tietä,
jota kulkemalla väkivaltaiset suomalaiset voisivat päätyä kuoleman leireille.
On pakko kun tahtoo olla täysipäiväinen ihminen.
Koska ei tällä rauhalla, joka muuttuu täydelliseksi tekopyhyydeksi, selviää kukaan.
Ei ole tarkoitus rauhasta tulla väkivaltaa.
Siksi on rakennettavat Väkivallan Väylä sitä tarvitseville.
Ukraina näyttää avautuvan yhdeksi väyläksi.
Harmi, että kärkikkäät suomenruotsalaiset eivät avoimen joukkohysteerisesti lähde kuoleman kentille.
Pohjanmaalaisista on käynyt kyllä selvää, että ovat maitopoikia, eikä heidän kanttinsa riitä sotaan, väkivaltaan, mutta sosiaalisen median huuteluun vain.
Suomalaisten on avattava väkivalta väylä
Anonyymi-ap
2
158
Vastaukset
- Anonyymi
Aloittaja ei ole nyt ajan tasalla. Kyllä Suomessa on avattu netin avulla väkivallan väylä jo noin parikymmentä vuotta sitten.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17744994I
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275