Eduskunta ehdokas Kurki

Anonyymi-ap

Miten tällainen ihminen K.Kurki voi mennä eduskuntaan. 5 lasta ja 50 kymppisenä juoksee miehen kuin miehen perässä. Miehiä tulee ja menee. Aivan uskomaton miesten pettäjä. Kunnon Aviomiehet on hänet jättänyt avioliitoissaan. Tykkää vieraista. Hyi helvetti.. Kyllä on Somerolla hyvä ehdokas persuissa.

4

623

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vielä parempi Petri pedofiili kenen lapset uhreja?

    • Anonyymi

      Entäs herra Kepu, Kurvinen. Onko ollut oikein koskaan töissä? Puuhastellut vain kuntapolitiikassa, toki niin että on saanut kunnalta sossun maksamia vuokralaisia mökkeihinsä. Puuhaili myös muita maksamaan viemäriä itselleen ja kavereille, muttei onnistunut. Konkkaan meni ja yhtään kuittia ei herrra ole säilyttänyt, ei ensimmäistäkään. Kirjanpitoa ei löydy kun sitä ei ole... Luulisi yrittäjän tietävän kuittien merkityksen. Valehteli lähettäneensä selvitys, mutta Posti hukkasi paperit... Uskoo kuka haluaa. Onko lähettänyt selvityspaperoita uudestaan, kirjattuna. no eipä ole!

      Kaupunki taisi maksaa konkurssipesän velat esim. kaivurifirmalle ja tarvikkeille? Että tällainen luulee pääsevänsä kansanedustajaksi. Ei sitä äänestä edes Someron kepulaiset enää.

      • Anonyymi

        Hienoa, että tulee totuus julki.


    • Anonyymi

      Somerolla yhdellä jos toisella kunta päättäjälläkin on jotain hämärää menneisyydessä,mutta silti kelpaavat ehdokkaiksi ja päättämään kuntalaisten asioista kerta toisensa jälkeen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1389
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      781
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      725
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      88
      714
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      648
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      144
      646
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe