Löytyykö näiltä seuduilta tynnyrisaunoja tekevää hyvämaineista yritystä?
Tynnyrisauna
Anonyymi-ap
181748
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Löytyy minä teen vanhoista tynnyreistä saunoja.
200l tynnyrisauna maksaa 2800€
Kuuluuko kiuas hintaan?
Kiuas myydään erikseen, 850€.
😂😂😂
Nyt on vaikee jos hyvämaineinen tarvii olla.
Onko Lumo-saunat ok ?
Ei.
Älä vaan osta sellaista päreestä tehtyä tynnyrisaunaa, vuoden päästä se on rakoliiteri ja sitten kadut ostostasi. Tavallisesta höylähirrestä ei mistään lisusta saat parhaan saunankehikon joka kestää ilmaston vaihtelut. Ne tynnyrisaunat näyttää kuvissa aina paremmilta mitä ovat, eli älä osta sellaista jos haluat saunoa siinä vielä tulevinakin vuosina.
Kysy jostain muualta, älä ainakaan toijalasta.
Tee kunnon sauna.
Kuka omistaa Lumosaunat?
Joku koijari se oli. Vie rahat ja sauna paska.
Mistä noin päättelee?
Kuka haluaa saunoa tynnyrissä?
😂😂😂
Joku tyhmä ihminen.
https://www.tynnyrimokit.fi/
Paras sauna ikinä. Meillä se on ollut vuodesta 2000 ja toimii edelleen erinomaisesti. Ja saunottu on tosi paljon. Ja mikä parasta: se lämmitetään ulkoapäin, joten eipä tule roskia sisälle. Kerran on kiuas vaihdettu. Valmistaja toi senkin ja asensi paikoilleen. Erinomaista palvelua - suosittelen lämpimästi.
Onko valmistaja mennyt konkurssiin kun sivut ei enää toimi. Voisin ostaa kärrysaunan tai sitten laadukkaan tynnyrisaunan tohon tontille .