Biden ei pääse portaita koskaan ylös kompuroimatta

Anonyymi-ap

22

127

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ennätys kaksi kompastumista yhden lentokoneeseen nousun aikana.

    • Anonyymi

      Pitäiskö tuosta kaverista ottaa aivosähkökäyrä ja varmistaa, että se ihan oikeasti on vielä elossa.

    • Anonyymi

      Onkohan sijainen, ja maski valuu, tai aiheuttaa happivajetta. Siks kompuroi, lääppii naisia ja eksyilee🤔

    • Anonyymi

      Sinusta tulee samanlainen pelle, kun saat nivelrikon. Se tapahtuu kaikille ennen pitkää.

      • Anonyymi

        🤣Aika onneton yritys. Meinaatko, että Suomessa (tai peräti maailmalla) on 100 prosenttinen nivelrikkotaajuus.
        Bidenin "rikko" on päässä. Hyväksy se.


    • Anonyymi

      Mietin tuota että olen itsekin kompuroinut jo parikymppisenä vastaavissa portaissa.

      • Anonyymi

        Juovuksissa. Biden on vastaavassa tilassa nyt, ilman alkoholia.


    • Anonyymi

      Eikö osata tehdä rullaportaita??

    • Anonyymi

      Venäjän itse valtias sen sijaan pääsee alas nopeasti. Köyden jatkeena.

      • Anonyymi

        VENÄJÄLLE LAITETAAN OIKEIN PITKÄ HIRSI VAAKAAN TÄTÄ PUDOTUSPELIÄ VARTEN

        Jojot hyrrään oikein tahissa.


      • Anonyymi

        Miksi ihmeessä?


    • Anonyymi

      Edellisellä kompuroinnilla kaatui kolme kertaa samoissa portaissa.

    • Anonyymi

      Sen enempää ei pätkääkään hän kinosta. Mutta eikö hän ole jo iäkäs? Jos on polvien nivelrikot,niin silloin portaat on paha paikka tällä Suomessakin yli 70v. Eikö sinulla ole mummoja, Vaareja iältä yli 70-80v? Ovatko he ketteriä,Juoksevat portaat ylös ales?Rollatorilla moni mies/nainen kulkee pääkaupunki seutu nuori jossain 55v. Ovat nuori verattuna tuohon Usan presitentiin.Ovat katsos juonet jalat alta ja aika vieriviä vaunuja on kaljaa,viiniä kittaavat yksin asuvat naiset iältä yli 55v. Pysyvät viellä omin jaloin, parien kulmilla tupakalla,Johtuko isosta vatsasta? Sama on miehet paljon,yksin asuvina kasvattavat vatsaa eläkeikäisenä,kotinsa kittavat kaljaa .

    • Anonyymi

      Presidentti Roosevelt oli pyörätuolissa koko uransa ajan, sairastettuaan poljon. Hän käänsi sodan kulun voitokseen Natsi Saksasta sekä Japanista. Ei hän mikään pelle ollut vaikka jouduttiin kantamaan lentokoneeseen.

      • Anonyymi

        Rooseveltilla ei toimineet jalat, Bidenilla ei toimi pää. Siinä ero.


    • Anonyymi

      onneksi sillä on vaipat ettei kuset ja paskat vlu portaille ,kuten kävi 2 vuotta sitten suuressa vale ilmastonmuutos kokouksessa,oli pitänyt olla turva mihillä raikastin ja pyykki poka lisä varusteena.

      • Anonyymi

        Kurjaa kun vanhan ihmisen täytyy yrittää esittää nuorempaa. Luulee että pystyy kevyesti hölkkäämään ne portaat kuten Obama, maailman paras pressa.
        Kukaan ei pysty siihen rentouteen, Stubb ehkä jotenkin, mutta jalka painaa hänelläkin.
        Lentokoneeseen pitää saada tosiaankin ne rullaportaat ihmisille, vanhanaikaiset tuollaiset peltirappuset, kas kun ei enää käytetä tikapuita kuten joskus.


    • Anonyymi

      Biden kompuroi ehkä portaissa, mutta ei elämässä

    • Anonyymi

      Kumma kun ketään turvamiestä ei määrätty saattamaan häntä portaissa koneeseen mennessä, kädestä kiinni pitäen.
      Nuo portaat on vaaralliset jossa näkyi olevan välissä tuo tasanne ja siihen jos ei askellus satu oikein niin kompurointi on varmaa myös nuoremmilla.

    • Anonyymi

      Putin voi tulla hallitsemattomasti alas korkean talon portaiden välistä.

    • Anonyymi

      Tulisipa leuka edellä alas noita portaita seuraavalla kerralla!

      Odotan innolla tapahtuvaksi...

    • Inhimillistä. Mitä sitten? Vanhemmite kompuroi helpommin.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      282
      7357
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      41
      3826
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3418
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      67
      3128
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      113
      2807
    6. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      34
      2588
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      49
      2468
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      52
      2226
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      68
      2003
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      99
      1881
    Aihe