Elkin pelit

Anonyymi-ap

Onko oikeasti voittanut näistä, oma kokemus on että ei voita, täyttä sontaa kaikki elkin pelit

6

314

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Elk Studion peleissä on mielenkiintoisia panostuskaavoja, mutta epäilen niiden toimivuutta. Olen kokeillut Elk Studion pelejä muutaman kerran, en ole voittanut mitään merkittävää.

    • Anonyymi

      Äärimmäisen harvoin saa mitään. Pelasin vuoden ajan erästä näiden peliä joka päivä Videoslotsilla. Ikinä ei tullut 1000X panosta.

      Uutta Nitropolis 4 olen kokeillut nyt Paffilla ja vaikka pelissä pyörii hirveä härdelli niin mitään se ei anna. Vapaapeleihin pääsee todella harvoin ja niillä aina pienet minimivoitot. Kerran olen saanut oman 20€ talletuksen pelistä takaisin. Hävinnyt vaan.

    • Anonyymi

      Tropicool2 peli ainakin rasittavimmista päästä , hyvät kuviot pyörii , mitään ei ikinä tule, harmi kun muuten mukava peli, kuten Cygnys2 mukava peli mutta harvemmin mitään voittaa, varsinkin jos panostusta nostaa niin takuuvarmaa ettei voita

    • Anonyymi

      Ei niistä mitään tule , itse hävinnyt viikkoon 300€ Elkin paskapeleihin

    • Anonyymi

      Surkeita pelejä tuntuu olevan voittojen suhteen

    • Anonyymi

      Pirot2 voitin 2 viikkoo sitten ninjacassulla 2e patilla 3200e.. rupes antamaan jo heti alkuun hyviä voittoja ja sitten 1000x kolikko napsahti! Muuten antaa kyllä aika huonosti.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      74
      6284
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      41
      5348
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      59
      4233
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      73
      4092
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      62
      3845
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      69
      1127
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      47
      900
    8. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      29
      787
    9. Toivotko, että

      Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?
      Ikävä
      62
      781
    10. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      55
      758
    Aihe