ylen sovellukset ei toiminu

Portion Boys yhtyeen ääni jäi antamatta saatana.
6303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hyvin toimi, ei liene Ylen vikaa vika

Äänestä
  • kylläpä oli. yle myönsi, että äänestys ei kaikkialla toiminut. moni oli antanut palautetta

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    😋 ­­­N­­­y­­­m­­f­­o­m­­a­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17759398u

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Vaikk oli kyllä hyvä viisu...aikalailla paskempi voitti.

Äänestä

Tuo on nykyisin seksuaalivähemmistöjen tapahtuma, näkeehän sen jokavuotisista tuloksista.

Heteroille pitäisi järjestää omat juhlat, nykyinen on pilattu.

Äänestä
  • Ihmeellistä homofobiaa tällä saitilla. Mistä se kumpuaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Portion Boys yhtyeen ääni jäi antamatta saatana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu