Toimittajat pilaa hiihtäjien keskittymisen.

Käyvät edellisenä iltana ennen kilpailua jakamassa mitaleita ja luomassa paineita kisakylässä. Voisivat haastatella vasta sitten kun kisat on käyty.
1283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muutenkin nuo YLE;n toimittajien pelleilyt voisi jätää vähemmälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Käyvät edellisenä iltana ennen kilpailua jakamassa mitaleita ja luomassa paineita kisakylässä. Voisivat haastatella vasta sitten kun kisat on käyty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu