Mitä mies toivoisit

minulta juuri tässä hetkessä, mitä tarvitset? Miten voin olla tukena.
18101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Lopeta palstaleikit ja kysy minulta suoraan. Muuta en toivo.

Äänestä
  • Samoin. Laita viestiä sitten.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Samoin. Laita viestiä sitten.

    Ei minulla ole mitään asiaa sinulle. Sinähän täällä kirjoittelet.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei minulla ole mitään asiaa sinulle. Sinähän täällä kirjoittelet.

    Mikähän järki tässäkin feikkivuoropuhelussa oikein on trollaava mies ja aloittaja?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei minulla ole mitään asiaa sinulle. Sinähän täällä kirjoittelet.

    "Sinähän täällä kirjoittele".. mitäs sinä teet?? 😆 lopeta vastaaminen, viestit ei ole sinulle

    Äänestä

Huoh..

Äänestä
  • Käytkö ihan tosissaan huokailemassa näihin kuin tämä miehen provo olisi sinulle tai jollekin muulle osoitettu?

    Äänestä

Jos saisin nähdä sinut edessäni niin se olisi ihanaa...

Äänestä

Lopeta haukkumisesi ja mustamaalailusi täällä. Yrität siirtää hartioilleni lisää taakkaa tarkoituksellisesti ja minkä vuoksi? Sen vuoksi että luet kuin palstaa kuin piru raamattua ja haluat nähdä minut kaikkien ilkeitten trolli kirjoitusten takana.

Äänestä
  • Miksi näet minut tuona aloittajana. Miksi näet minut näiden kirjoitusten takana? En kirjoita tuollaisia, en hauku enkä mustamaalaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Miksi näet minut tuona aloittajana. Miksi näet minut näiden kirjoitusten takana? En kirjoita tuollaisia, en hauku enkä mustamaalaa.

    Miehen feikkidraamaa pukkaa

    Äänestä

Miten voit olla tukena troIIeja täynnä olevalla pentupalstalla? Mietipä sitä ihan itse!

Äänestä
  • Kerropa se!!!

    Äänestä

Suoraveloitus tililtäsi, noin 1500 euroa kuussa, niin tuo suoraveloitushan koituisi täysin vääriksi, joten kohtuullinen kertamaksu, 500€, ehtoinesi, niin kerrasta selvä, eikö niin.

T.hirtän itteni miehekses

Moro

https://m.youtube.com/watch?v=U1kegt1S43s

Äänestä
  • Ich bin Hannah und nicht ganz gesund

    Äänestä

Naiselta tarvin tässä hetkessä neuvoja ja juttelutaitoa yms. Suukon. m>n

Äänestä

Minuun sattuu ihan itseeni liittymättömät asiat. En tiedä voiko kukaan minua lohduttaa, epäilen. Harmittaa kyllä oma ilkeyskin, kaikki tyhmä mitä on sanonut elämässä toisille. Näinä hetkinä ymmärrän miten katoavaa tämä elämä on, ja kuinka tärkeää on etsiä muidenkin parasta, eikä omaa parastaan, nähdä muut itseään arvokkaampina. Kaikki on tyhjänpäiväistä ilman rakkautta, enkä nyt puhu mistään romanttisesta höyhenen kevyestä ja katoavasta rakkaudesta. Jos olisi vaimo niin häntä varmaan nyt halaisin vaikka ei ymmärtäisi mitä käyn läpi.

Äänestä

Vaihtaa lukot pikana.
Wattu ku ei oo rahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

minulta juuri tässä hetkessä, mitä tarvitset? Miten voin olla tukena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu