Älä lisäänny

Joo vaa adoptoi okei, maa pallol o liikaa ihmisii jo ja tääl outo kummus ihmisist tulee outoi nii älä lisäänny vaa adoptoi ja mieluite muualta okei
8487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Sota pyyhkii kummunkii

Äänestä

Ylös

Äänestä

Ylös

Äänestä

Ylös

Äänestä

Nyt tulee toivottuja vapauttajia venäjältä.

Äänestä
  • Ei tuu

    Äänestä

Rajalla tapahtuu puolen toista kuukauden päästä ette arvaakaan

Äänestä

Ylös

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joo vaa adoptoi okei, maa pallol o liikaa ihmisii jo ja tääl outo kummus ihmisist tulee outoi nii älä lisäänny vaa adoptoi ja mieluite muualta okei

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu