Netissä liikkuu tuoretta juttua että Viranomaiset olisivat vihdoin löytäneet dokumentteja, jotka kertovat huumelordin tapattaneen Tri Rujan 2018.
Oli totta tai ei, mutta kun ottaa huomioon millaisia tyyppejä Rujan kavereihin kuului, niin tuskinpa kukaan on voinut sulkea pois Rujan väkivalraista kuolemaa.
Tri Ruja kuollut?
12
215
Vastaukset
- Anonyymi
MUAHHAH MUAHHAH MUAHHAH
Paska pääsi päiviltä!
MUAHHAH MUAHHAH MUAHHAH
Tämä oli ilouutinen kerrassaan! Onko tietoa mistä tämä iloinen uutinen on peräisin?- Anonyymi
Ei ehkä totta..
Ruja on tänään nähty Kontulassa eräässä anniskeluliikkeessä melko kekkulissa. Pelasi Arskan kanssa monopolia ja hoki vaan, että ”kohta splitti, kohta splitti”
Vaikutti siltä, että Arskalla ei ollut mahiksia, vaikka Pena koitti siinä neuvoa strategiaa.
Rujan monopolissa pelattiin Sofian kaupungissa ja Ruja perhana oli ostanut koko keskustan itselleen.
On se kova! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ehkä totta..
Ruja on tänään nähty Kontulassa eräässä anniskeluliikkeessä melko kekkulissa. Pelasi Arskan kanssa monopolia ja hoki vaan, että ”kohta splitti, kohta splitti”
Vaikutti siltä, että Arskalla ei ollut mahiksia, vaikka Pena koitti siinä neuvoa strategiaa.
Rujan monopolissa pelattiin Sofian kaupungissa ja Ruja perhana oli ostanut koko keskustan itselleen.
On se kova!Joo Kippari baarissa, josa vain tummahipiäiset käy. Poliisi ratsaa koko ajan höpöheinämiehiä.
Tervetuloa KIPPARIIN
Linkki ei suoraan toimi mutta muutä %% ää kirjaimiksi https://www.reddit.com/r/Suomi/comments/3evafs/kontulassa_narkomaanit_tekiv%C3%A4t_k%C3%A4ytetyist%C3%A4/ - Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#177616993
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Juorulehdistöstä.
Ovelastia pistetty tällaista huhua liikkeelle, ja sillä saada etsinnät loppumaan.- Anonyymi
Joo just tuli sähköpostia FBI:ltä että lopettavat etsinnän.
Veska on vielä hengissä ja joutuu avonannosta kohta luovutettavaksi jenkkilään, jää sinne tuomittavaksi ja pieni 140 vuoden tuomio odotettavissa.
FBI muuten hakee muutamaa suomalaistakin maailmalta, eli poikien pitäisi olla vähän varovaisempia kun liikkuvat euroopan ulkopuolella, eteenkin Thaimaa on luovuttaa konnat iloisesti jenkkilään.
- Anonyymi
ONPASSIVEN luomus Uusi Ihminen on innostunut mysteereistä ja ratkaisee Rujan arvoituksen. Kunhan on ensin alkuveryttelyksi selvittänyt Viiltäjä-Jackin, Zodiacin ja Jimmy Hoffan tapaukset.
Ashraf Mufarehin on syytä myös varoa ettei käy kuten Rujalle! MUAHHAHAHAAAAA
- Anonyymi
Ashraf muuttaa kohta sukupuolielintä. Edestä taakse kukaan ei tunne. Samalla parrasta tehdään ns. alapäähän vaarakolmio. Kyr...ä voi tietysti kasvaa otsaan.
Jokaiselle maksataan sijoitus takaisin. Joo kuka uskoo..
- Anonyymi
Veska = Rujan äiti, hauska sattuma, että rujan äiti kantaa Versasen 2000 € hintaista veskaa.
Veska pullottaa, taitaa olla veskassa useamman suomalaisen rahat.. - Anonyymi
Eiköhän lähdetä porukalla Sofiaan ja haeta rahat takaisin! Olisikohan ne hynät vielä siellä? Varmaan jossain kassakaapissa käteisenä.
Milloin lähtö? - Anonyymi
Katsokaa uusi dokkari Ylen areenasta. Vihdoinkin faktaa esiin.
Turha uskoa huijareitten tarinoita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?837101Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267053Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1086157Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455404Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635185Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163467Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003380