Minulla on, ja ohjekirjassa lukee missä niitä on.
Onko teidän läppäreissä valemikrofoneja ja kameroita?
11
1074
Vastaukset
- Anonyymi
... siis EI vale- vaan niinkuin sala-mikrofoneja ja kameroita :D
- Anonyymi
Ei siis taida Mark Zuckerbergin harrastama menetelmä enää toimia, eli kameran teippaaminen.
- Anonyymi
Niuvassa ne laittoi noita vapusen päähän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niuvassa ne laittoi noita vapusen päähän.
Siis alapäähän!
- Anonyymi
Jos joku varastaa läppärin niin tuo voi lyödä salakamerat ja internet-yhteyden ja salamikrofonit heti päälle ja lähettää internettiin varkaan ääniä ja kuvia.
- Anonyymi
Vaappu taas ihan sekaisin!
- Anonyymi
Mulle asiasta vinkkasi pieni vihreä mato vasemmalla sarvelllaan joka tuli ulos ubs liitännästä.
- Anonyymi
oletko Lenovo vai IBM -mies.... ellet peräti Hewlett-Packard.
- Anonyymi
Siellä saattaa olla salainen mikrofilmikamera johon kiinalaiset komiikkapuolueen vakoojat käyvät keskiyöllä joka kuukauden 7. päivä vaihtamassa uuden filmirullan ja vievät vanhan talteen jatkotutkimuksia varten.
- Anonyymi
Mene hoitoon!
- Anonyymi
Mee ukrainaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481281- 1581097
- 61977
- 8762
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli180761Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27756Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51741- 11739
- 346718
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78675