Pallo jäi sinulle mies. Olen liian ylpeä ottaakseni yhteyttä. Voi kunpa sinä olisit meistä se rohkeampi... Jäin kaipaamaan sinua ja keskustelujamme. Tai olisit edes kunnolla sanonut hyvästi. Viikon vielä itken, sitten on pakko lähteä eteenpäin ilman sinua.
Viimeiset kyyneleet
Anonyymi-ap
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Onnea matkaasi
- Anonyymi
Älä itke enää lainkaan. Elämä menee näin, eikä aina ole pelkkiä onnellisia loppuja asioille. Muistelen lämmöllä sinua. Kaikkea hyvää ja toivottavasti löydät onnen muualta.
- Anonyymi
Kiitos. Näin teen.
- Anonyymi
Mitä sulle jäi nainen? Jäikö mitään?
- Anonyymi
Ylpeyteni jäi. Mutta täysin yksin olen..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1135183
- 674994
- 904074
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753580Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603148- 432761
- 152287
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️461858- 381740
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371608