Ave toverit!
Nato tarralla saa huomiota ja pystyy peittämään ruostekohdat kätevästi!
Muita tovereita on hauska narrata kun rautaesirippu alkaa naapuriskodissa liehua!
Nato tarra ja skoda
Anonyymi-ap
5
117
Vastaukset
- Anonyymi
Minulla on iso kasa Comecon-lipputarroja, joilla ruostekohtien peittämisen lisäksi liimaan korin osia takaisin yhteen ja yhden laitoin takapuskuriin. Auto on muuten Kodiaq RS viime vuoden mallia.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17764847N
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Voi Toyotisti parkaa. Kalvava kateus ja kauna on raskas taakka kannettavaksi. Varsikin kun joutuu itse ajamaan Toyotalla.
- Anonyymi
Tuo kiteyttää Toyotistin sielun.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo kiteyttää Toyotistin sielun.
Nyt meni toveri-skodistilla ihon alle!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1693155
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541829Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461774Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1581641- 771564
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3361448Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m781290The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201258- 1581102
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251085