Katsoin Ylen videon.
Käärijä parka.
Ei kannattaisi antaa haastatteluja, kun sana ei ole hallussa edes tavistasolla.
Jos tuobpittaabiidut,joutuu varmaan kuulemaan myös sen rallienkku version 🙉🙈🙊
https://yle.fi/a/74-20020754
OMG Käärijä
16
1056
Vastaukset
- Anonyymi
"tuobpittaabiidut"
Siis mitä?- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17765460Z
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Parempi puhua rallienglatia kuin olla puhumatta. Itsetunto ja asenne Käärijällä kunnossa, toisin kuin monella suomalaisella.
- Anonyymi
Kannattaisi käydä katsomassa ulkomaalaisten viisufanien reaktiot tuohon haastatteluun. Käärijän rallienglanti on meille etu, sillä se tekee hänestä sympaattisen ja helposti lähestyttävän ihmisten silmissä.
- Anonyymi
"Käärijän rallienglanti on meille etu, sillä se tekee hänestä sympaattisen ja helposti lähestyttävän ihmisten silmissä."
Eli sitä sympaattisempi tyyppi, mitä huonompaa englantia puhuu?
- Anonyymi
sehän on mamu ei ossaa suome raukka multti
- Anonyymi
käärijä nimi tulee huume kääärijä laittomasti maassa oleva mamu..
- Anonyymi
Paskaa mikä paskaa surkea laulaja
- Anonyymi
Kortonki on savoksi kiäriäinen. Käärijä on kortongin asetin.
- Anonyymi
Niissä haastatteluissa, jotka olen nähnyt on ollut ihan edustava. aloittaja taitaa olla joku kateellinen entinen luokkakaveri.
naurettava aloitus kaikenkaikkiaan! Miksi edes laitoit sen? Koita nyt rauhoittua ja hillitä kateuttasi! :) - Anonyymi
täyttä skeidaa käärijä ei voi ymmärtää joka tykkää
- Anonyymi
Sitä se pakkoruotsi teettää, Englanti uupuu kielitaidosta. Virolaisia kun kuuntelee,heillä varmaan tuo Englanti on kunnolla opinnoissa,sujuu hyvin. Suomessa pidetään väkisin tätä Ruotsia pakkona. Käärijä ,jos pääsee Finaaliin on varmaan sijoilla 16-22.....Sveitsin mahtava biisi saisi voittaa koko kisan. Ruotsin, matolla Kynnet esillä vääntelehtivä artisti ei toivoen voita.
- Anonyymi
Pakkoruotsin takia kaikki eivät osaa edes suomea kunnolla.
- Anonyymi
Ei voi mitään kirjottaa, kirjotan etten voi kirjottaa mitä todella ajattelen, siksi luet tätä ja mietit että mitä vittua, CHA CHA CHA CHA
PIDÄN KAKSIN KÄSIN KIINNI MUNASTA. CHA CHA CHA
MUTTEN TIEDÄ KENEN CHA CHA CHA
VIINAPULLO PÄIVÄSSÄ ON RUOKAVALIONI CHA CHA CHA
JA MIELIPIDEVAIKUTTAMISET CHA CHA CHA
Ja Joka 5 sekuntti lirpattelee kieltä kuin jäätelötuuttia söis
Vittu en voi uskoa että tälläinen paska biisi voittaa viisut. - Anonyymi
Hyvä edustaja meillä on tällä kertaa. Musiikki muistuttaa Rammsteiniä, joka todella suosittu.
Käärijä on paras! Tykkään sen rennosta asenteesta ja toivon, että hän oikeesti pääsee kärkisijoista ottelemaan. Käärijässä on sitä jotakin ja se on huomattu ulkomaita myöten.
Tsemppiä vaan koitokseen!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site575913Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714785Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464372SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564151SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953761SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422099Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41459En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131239