Huomenta mies jonka sukunimen ensimmäinen

kirjain on sama kuin, etunimeni kolmas.
Minulla on tänä aamuna läheisyyden kaipuu - et ole täällä, tuskin enää edes ajattelet lämmöllä💔. Riennän päivän askareisiin ja lopetan haaveilun. - etuileva nainen
665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Naurettavia: etunimen, tokan nimen, sukunimen sejase....
Kansakoululaisia?

Äänestä
  • Aloitushan ei koske sinua, jos aakkoset eivät osuneet. Ymmärtäähän sen, sehän harmittaa.

    Äänestä

Kansakoulun aikaan oli myös apukouluja.
Mikä on sun nimen se jamonesko kirjain. Mä kerron, mikä mulla. Mitkä sulla ovat?
Ainii, et tiedä, mikä on yksikkö ja mikä monikko.

Äänestä

Minulla täsmäisi yksi, mutta en usko välillämme olevan mitään.

Äänestä

Oisko annika

Äänestä

Eihän tää palsta ole pikkulasten

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kirjain on sama kuin, etunimeni kolmas.
Minulla on tänä aamuna läheisyyden kaipuu - et ole täällä, tuskin enää edes ajattelet lämmöllä💔. Riennän päivän askareisiin ja lopetan haaveilun. - etuileva nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu