Varoitan yrityksiä tekemästä sopimuksia Suomen Numerokeskuksen kanssa. Yritys ei pidä sopimuksista kiinni vaan vaatii lisämaksuja eri summilla kuin on sovittu!
Muilutustako ?
Anonyymi-ap
2
145
Vastaukset
- Anonyymi
Kysytään näin, että miksi olet ylipäätään lähtenyt kenenkään puhelinmyyjän tyrkyttämiin netin luettelopelveluihin mukaan?
Puhelin kuuluu lyödä kiinni heti, kun kuulee että luettelopalvelujen "vain tietojennne tarkistaja" eli kuitenkin luettelokauppias on langan päässä.
Vaikka nuo pitäisivät lupaamansa sopimukset sentilleen, ei tuohon roskaan kannata silti sijoitaa latiakaan firman rahoja. Täyttä vedätystä nuo luettelot.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1135243
- 675044
- 904104
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753600Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603188- 432781
- 152297
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️521914- 391774
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371628