Olen katellu vähän näitä junia. Milloin se aika koittaa?

Niin olisiko teillä ehdotuksia tai mitä mielessä. Olen jo yrittänyt/kokeilut muita tehokkaita tapoja/keinoja. 1. Itsensä ampuminen ei onnistu (aseet visusti lukossa, en osaa käyttää taikka tiirikoida nini hyvin muuteskaan). Ollessani mukana olen muutaman kerran saanut pienenä ampua (8-10vuotiaani) jollain aseella (kai haulikko) keikkoja. Kos Aikuinenhan on ollut läsnä katsomassa, että mitään ei tapahdu, vaikka itse sain lopulta pidellä asetta. Tämä tapahtui minulle silloin, kun minut sijoitettiin pois kotoa (nykyisin perhekoti) Nyt, kun miettii en todellakaan pitänyt hyvänä ajatuksena ampua siinä itseäni taikka muita sillä. Aika nopea muutenkin sillä olisi saanut olla. Olessani kotona (Äidin luona) olen mennyt monesti läheiselle rotkolle (about 30metriä) ja kallion kielekkeelle seisonut taikka istunut ja miettinyt hyppäämistä. Ikää tällöin abt 6v. Ei onnistunut, samoin olen miettinyt tätä aina korkeissa paikoissa kuten viinitornissa olessani muitten hoitolapsien kanssa, että voisin mennä turvakaiteen läpi ja mennä roikkumaan sinne ja hypätä. Olen aina halunnut kuolla siitä lähtien, kun muistan muuttaneeni mummolasta 4-5v äidilleni. Mummolassa en muista oloani olleen hyvin jotain.. Kai enemmän iloinen.

VApaa ehtoista sontaa lue, jos haluat

(En tiedä mikä siinä on, mutta olen kiittämätön itsekäs paska joka ei todellakaan halua elää tätä helppoa elämmä joka on annaettu kultalusikalla suuhun. Liikaa työtä ITSENI KANSSA en vai jaksa sietää itseäni ja ajatuksiani olen laiska, lahjaton, omien tapojen orja ja kaiken lisäksi en opimitään höydillisä itseäni auttavaa)

Hukkutautumistä ofc mutta olen huono tässä, ja nyt ei ole aikaa odottaa kesää tarvittaisiin nopeaa toimintaa. Myrkyllisiä aineita meillä on TOSI helposti saatavilla, kuten pattereita ja konetiskitapletteja. Lääkeitäkin on minulla saatavilla, jos vain hankin. Tiedän hyvn etten saa kompottaa lääkeideni kanssa alkoholia.

Lyhesti: Tilanne on tämä

Voisin mennä lähi tielle vaan helposti ja hypätä auton alle. Mutta junat voisin koittaa uutena niitä. (IF u know why u know) miksi näin tuli erityisesti mieleen. Ainiin ps olen myös koittanut hirtäytyä olen laittanut itsetehdyn hirttosilmukan kaulaan.

Intti on tulossa, ja sinne tuskin pääsen, vaikka osastolta tullessani olen saanut terveen paperit.

Mihin oikeisti tarvitsen apua:

Miten tehdä itsari, onko kirjettä pakko kirjoittaa, koska en tot halua noille sitä tehdä. Eivät ole ansaineet tuskin tulevat kaipaamaan.

Ja mitä tehdä ennen kuolemaan

Tappaisko jonkun vai paskoisko sen elämän?

Saisko vihaa pidettyä yllä, jos vaan suututtas läheisiä

1

358

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ja syyhän tässä on se, kun mulle sanottiin (lääkäri ja kaikki läheiset) että jos tollaisia puhuu niin on pakko tappaa itsensä jos siltä tuntuu. NIIN VITTU YRITETÄÄN LÄHI VIIKKOINA taas jälleen kerrän tapahtuu. VITTU MÄ NIIN NAUTIN (jos silloin voi enään nauttia) mutta toi ei edes riitä mulla tarpeek kostoks kaikille mun läheisillä jotka olevinaan sanoo että välittää, valehtelevat ne on niitten työ tai jotain rakastaa ilman tunteita. mielummin tappaisin vaan jonkun ja tekisin jonkun massa murhan vaikka siinä samalla, mutta toi voi olla vähän suoraan sanottuna vittu maista muille jotka oikeesti ei kuulu tähän ja haluavat elää

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      55
      1196
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      90
      1167
    3. Tämän päivän puukotusuutinen

      Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.
      Seinäjoki
      17
      1040
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      17
      878
    5. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      45
      793
    6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      112
      768
    7. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      64
      722
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      12
      707
    9. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      38
      609
    10. YT skoda Transtech

      Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..
      Kajaani
      72
      603
    Aihe