1.Fyysisesti paikalle ei voi enää lampsia
2.soittaa voi, eivät vastaa, ikinä.maksaa hunajaa jonottelu jonka päätteeksi tulee luuri korvaan.
3.netissä voisi tilauksensa lopettaa kuulemma, ei vaan päästetä sivulle jossa sen voi tehdä, ellei ole tiliä ja eihän sitä pappa ole tehnyt kun ei ole edes osannut.
Mistä tämän Jäte lehden tilauksen saa loppumaan?
Satakunnan känsä tilauksen LOPETTAMINEN
10
845
Vastaukset
- Anonyymi
Koitin tehdä papalle sanoma tunnukset kun hänellä ei niitä ollut jotta voisin lopettaa tuon roskan tilaamisen.Oli kuulemma sivuston mukaan jo olemassa oleva tili jossain.mistään ei saa yhteyttä minnekään mistä voisi lopettaa koko pschkan.
Otanko toimarin kotiosoitteen selville ja käyn rimputtamassa ovikelloa että tuo loppuu vai miten helvetissä tuon vanhusten pakkorahastuksen saa loppumaan??!- Anonyymi
Ilman muuta otat toimarin osoitteen selville ja käyt hänen luonaan asiallisesti keskustelemassa ongelmasta.
- Anonyymi
Ota yhteys Helsingin Sanomiin.
- Anonyymi
Eikös se ole tamperelainen Aamulehti joka satakunnan kansan omistaa.
- Anonyymi
Jätä laskut maksamatta. Ei ne kauaa ilmaiseksi laittele.
- Anonyymi
Laita lopetus tiedote kirjattuna kirjeena aspaan. Näet seurannasta kun se on noudettu. Ota kirjeen tiedot talteen ja näytät jos joku yrittää velkoa.
- Anonyymi
Vanhoina hyvinä aikoina olisi voinut kirjoittaa Kekkoselle ja kertoa tilanne ja Urkki olisi hoitanut asian.
Niinistö tramppaa vaan USAssa eikä hoida kansalaisten asioita,
- Anonyymi
Koskahan Satakunnan Kansa ja muut valtalehdet alkavat kirjoittamaan rehellisemmin, muutenhan vaihtoehtomedia saa koko ajan lisää lukijoita kun monet ihmiset luottavat siihen enemmän.
- Anonyymi
Lähetä kirjattu kirje siihen osoitteeseen ja ilmoita lehden tilauksen lopetus.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 854598
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺864436Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433779Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli173662Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402997Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102824En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212721IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392173Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581768Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1221346