Että tässä kaupungissa on niin paska 5g
Että päätin vitut top talent promotions radioista
Kun ei toimi paska netti
Ja sama myös
Vaalit poliitikot ja kaupungin, ihmisten asiat
Antaa nekin olla
Että turha laitella mitään tänne mistään asiasta
Ei kiinnosta
En äänestä ja osallistu mihinkään
Koeta sinäkin muiden rahoista ja ruuista länkyttävä saada jo kalloosi ei kiinnosta
Ja ei vituta
Soittaa tunnin 7kielistä Drop G virrellä
Ja sujuu ekana iltanakin
Se on sillä tavalla
17
59
Vastaukset
- Anonyymi
Ja en tartte äidin rahoja ja ruokia
Ostan ihan omat joka saatanan päivä- Anonyymi
Höpö höpö.
- Anonyymi
Aina kaikki on jonkin tai jonkun muun syytä, niinkö?
- Anonyymi
Niin tolla vjeskulle menee, valehtelee olevansa millon mikäkin juontaja. Ei se edes pääse minnekään.
- Anonyymi
Ja kun lopetin radio live hommat ei tartte hävetä ja ei maine mene kun ei naama ole missään lähetysvideoila.
En toimi missään ,Suomen missään tapahtumissa enkä käy juhlissa enkä esiinny .
Että senku naurat ja laitteletnäitä ivapaska ketjuja
En äänestä ja osallistu mihinkään- Anonyymi
Minä olisin voinut käydä päivällä sanoo suorat sanat ehdokkaille,mutta en ole niin tyhmä kuin sinä haukkuja ja paskanlevittäjä.
- Anonyymi
Byähhhhhhhääääääh lösösaatana
- Anonyymi
No kato juu,hävetä saat kun muistetaan kaikki muut tolloilus. Kannattaako rauhoittua ja elää vaan matalalla profiililla.
- Anonyymi
Häpeät jo nyt.
- Anonyymi
Ethän sinä ees alottanu ko ei ne tuntenut sua siellä radiossa ees😂
- Anonyymi
Vituiksmän koitti soittaa saatana, on tallessa ja julki tulee kohta miten lössöpää mokas. Sain tämänkin tuhottua niinkun kaikki mitä yrität.
- Anonyymi
Aivittusaatana miten naurattaa kun sain tuhottua taas yhden yrityksen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
- Anonyymi
Et sinä ees ollu niissä radioissa. Alat aina selittää paskaa,kun valheet ei mee läpi.
- Anonyymi
On tuo pelle tuo plösö vjesku.
- Anonyymi
Sanovat sieltä radiosta että eivät edes tiedä sun nimistä. Joten valehtelija oot.
- Anonyymi
Virrellä. Soita äiteelle virsiä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1793470Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3742186Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii552157- 422028
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321481Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931251- 541203
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4161142Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1171039- 57958