kahvila leipomo

onko paikkakunnalla vielä soljan pakari, siellä kerran poikkesin ja jäi mieleen tosi hyvät tuotteet ja iloinen emäntä.
111400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Voi täällä itteensä mainostaa.

Äänestä
  • siittä ei vaan oo mitään hyötyä, tän porukan ostovoima on naurettavan pieni

    Äänestä

oli ihanat leivät ja reikämunkki oli todella ihana, oli kivaa ja ihanasti heilutteli.

Äänestä

Taas on kirjoittajia päästetty vapaaksi kuin sonnivasikat kevät laitumille. On kirjoitukset ala-arvoisia.

Äänestä
  • mitäs sitten kirjoitat, vasikka.

    Äänestä

Parkanos menestyis varmaan leipomo jos olis hyvät tuotteet ja palvelu.Kannattas jos yrittäjä löytyy kattomas vääksyn viipurilaisesta mallia niin uskon että menestys on taattu.

Äänestä

Kuinka iloinen oli, oliko oikeen tyrkyllä?

Äänestä

Ihanaa reikäleipää kiva läpi niin ihana huikea kokemus.

Äänestä

Täs näkee mitä ääliöitä parkanos on.Ei osata kirjottaa edes asiallisesti.

Äänestä

Häklin kermis takaisin! Kannattaako joku?

Äänestä

Varmaan kannattaa joku joka syö rasvaa itsensä täyteen ja tuloo sellainen poimuniska ja ei nää varpaitaan ja tuloo kalliiksi yhteiskunnalle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

onko paikkakunnalla vielä soljan pakari, siellä kerran poikkesin ja jäi mieleen tosi hyvät tuotteet ja iloinen emäntä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu