Eräs Onpassivelainen kertoi että kaikesta Onpassiven tekeleistä on saatu 10% valmiiksi.
Sitä ei kertonut että siihen on mennyt 5 vuotta, mutta tämän tietää kaikki.
Tasaisen vauhdin kaaviossa loppuihin 90%:iin menisi aikaa 9*5 vuotta eli 45 vuotta.
Onpassiven julkaisu tapahtuisi siis vuonna 2068, aikaisintaan.
Onpassivelainen, minkä ikäinen olet silloin ?
💀💀💀
Sitä ei kertonut että siihen on mennyt 5 vuotta, mutta tämän tietää kaikki.
Tasaisen vauhdin kaaviossa loppuihin 90%:iin menisi aikaa 9*5 vuotta eli 45 vuotta.
Onpassiven julkaisu tapahtuisi siis vuonna 2068, aikaisintaan.
Onpassivelainen, minkä ikäinen olet silloin ?
💀💀💀
Vastaukset 21
Vanhimmat
No PÄÄHELMANNI ainakin on jo vanha. Veikkaisin että yli seitsemänkymppinen kun katsoo hänen julkaisemiaan kuvia itsestään. Eli PÄÄHELMANNI ei ainakaan ole näkemässä kun onpassive JULKAISTAAN maailmalle.
Niin, ja pitää muistaa että onpassivelaiset ovat moneen otteeseen sanoneet, että JULKAISU tapahtuu vasta sitten kun KAIKKI on valmista. Onpassive ei tee niinkuin kaikki muut jotka julkaisevat ENNEN kuin KAIKKI on valmista. Niinpä niin. Se on tiukka paikka määritellä "valmista" ja siksi onpassivelta meneekin lähemmäs 50 vuotta ennen kuin tuotteet valmistuvat.
No onhan se varmasti pitkälle yli 70 vuotias. Ryppyinen vanha ukko joten ei osunut menestys PÄÄHELMANNIN kohdalle. Voi harmi sentään, ja vielä 22 käyttäjätiliä onpassivessa ja kaikki meni hukkaan.
Hän kertoi kyllä että TIEDÄMME vasta 10 % siitä mitä on tulossa. Tarkkuutta hyvät ihmiset.
Ymmärrän kyllä että tässä oli tarkoitus " dissata " Hellmannia. Keltainen kortti nostettu.
Onko valmista siis vielä vähemmän, 3 % ?
Julkaisu menee sitten 2100-luvulle.
Tässä vastaukseni : https://youtu.be/LmvlAx9rHCk
Ja tässä vielä jatkoa. https://youtu.be/h3h035Eyz5A
Miksi Helmanni ei ikinä vastaa kysymyksiin, vaan laittaa ainoastaan videolinkin onpassiven youtube videoon? Se johtuu siitä että hän ei itse tiedä vastausta eikä edes YMMÄRRÄ kysymystä.
Miksi Helmanni ei närkästy siitä että kaikki kutsuvat häntä VÄHÄ-ÄLYISEKSI? Se johtuu siitä että hän on tottunut siihen, lapsesta asti. Hän ei itse edes YMMÄRRÄ mitä se tarkoittaa jos joku on VÄHÄ-ÄLYINEN. Se on näet VÄHÄ-ÄLYISYYDEN siunaus. VÄHÄ-ÄLYISELLÄ ei ole koskaan murheita.
Kyllä helmanni jotain tajuaa. Hän on poistattanut keskustelun jossa kehotettiin tekemään rikosilmoitus hänen toiminnastaan. Jotain helmanni kyllä tajuaa, vaikka se onkin hyvin vähäistä.
Miksi närkästyisin? Tiedän että kaikki johtuu kateudesta. Ei minulla ole hätää.
Täyttä paskoo, on sulla musiikkiongelma ja muitakin...
On suuri sydän kyllä
Tervetuloa keskustelemaan kasvotusten.
Mukavaa huomata että ONPASSIVE herättää näin paljon kiinnostusta.
Onpassive ei herätä kiinnostusta mutta helmannin HULLUUS herättää. Kuinka vanha olet ja missä kaupungissa asut?
ONPASSIVEn ständi ! https://www.wwes.ae/
https://youtube.com/shorts/HuvrrfPxnVg?feature=share
OTA KÄTEEN, ANNA KÄTEEN MYYNTI JOISSA EI OLE KASSA KONEISSA KUITTI NAUHAA, KUINKA PALJON TÄTÄ ON , ONKO MAHDOLLISTA SÄHKÄINEN SISÄINEN LASKUTUS, MITEN KAAPAUS OSTON TILIT, OSTAJA
Tuliko tämä vahingossa tänne?
Onpassive toimii samoin, ei kuitteja ja kaikki toimii automaattisesti, mutta kukaan ei tiedä mikä.
Väärin. ONPASSIVE on rehellisin yritys tällä planeetalla.
ONPASSIVE IS THE CORRECTION TO THE CORRUPTION