Muistaako joku murhan,joka tehtiin nesteentien varrella olevassa rakennuksessa joskus 80 luvulla. Uhri laittettiin auto takakonttiin ja löydettiin muistaakseni Turusta. Kyseessä taisi olla joku autojobbari,joka tapettiin..
MURHA MEINNEISYYDESSÄ
13
288
Vastaukset
- Anonyymi
Mene töihin. Kyllä se sinunkin tietoisuus päättyy tarpeeksi pian
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#177771198
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
tää juttu alko kiinnostaa
- Anonyymi
Jos oikein muistan niin oli Romanien välinen juttu.
- Anonyymi
Sellainenkin murha tapahtui Raisiossa joskus, kun Fallesmanni ampui Sika-Kyöstin siinä kalliolla, joka louhittiin pois Poriin menevän tien alta, kirkon takaa. Muistaako joku ja oliko näkemässä tapahtumaa...?
- Anonyymi
Menkää ukrainaan rintamalle juopot ja muut retkut
- Anonyymi
Hieron kikulia ja permat tulee ulos.
- Anonyymi
KYSEINEN RAKENNUS ON JO PURETTU. UHRI OLI AUTOKAUPPIAS,JOKA PITI LIIKETTÄ TURUSSA ANINKAISTEKADUN VARRELLA.
- Anonyymi
Oliko mustalainen?
- Anonyymi
Ei ollut. Autoliike oli aninkaisenkadun varrella, tapon tekijöinä kaksi miestä, jotka saatiin kiinni.
- Anonyymi
25-vuotias mies yritti varastaa USB-kaapelin ja prepaid-liittymän Hämeenlinnan keskustassa sijaitsevasta kaupasta.
Hämeen poliisilaitos kertoo, että mies oli tunkenut USB-kaapelin ja prepaid-liittymän housuihinsa ja sitten ohittanut kassalinjan tuotteita maksamatta.- Anonyymi
Kyseessä oli siis murha,joka tehtiin Nesteentien varrella olevassa rakennuksessa . Romani autojobbari,JOKA PITI LIIKETTÄ TURUSSA ANINKAISTEKADUN VARRELLA ja joka laitettiin auto takakonttiin ja löydettiin Turusta.
Lisäksi mies yritti varastaa USB-kaapelin ja prepaid-liittymän Hämeenlinnan keskustassa sijaitsevasta kaupasta. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyseessä oli siis murha,joka tehtiin Nesteentien varrella olevassa rakennuksessa . Romani autojobbari,JOKA PITI LIIKETTÄ TURUSSA ANINKAISTEKADUN VARRELLA ja joka laitettiin auto takakonttiin ja löydettiin Turusta.
Lisäksi mies yritti varastaa USB-kaapelin ja prepaid-liittymän Hämeenlinnan keskustassa sijaitsevasta kaupasta.Kakkaporno on tosiasia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663112Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91841- 1111724
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241239- 1251019
- 95958
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6855- 84849