Mites oli tämän uuden rautakaupan avaus? Jossain näin mainintaa mut nyt ilmoitus hukassa.
Yllätyttiin vaan kun vanha kauppa viel avoinna?
Rautakauppa
9
2231
Vastaukset 9
- Anonyymi
1.4 aukeaa uusi "kaapattu" K-rauta, nuorempi kerma näytti mallia vanhemmalle kermalla miten bisneksiä hoidellaan.
Eikä loppu kaappaukset tähän, puuta jo alkavat ajamaan asemalta. Nyt on tekemisen mallia!!!- Anonyymi
Tokkopa kukaan vanhaa kermaa jää kaipaamaan.
Saahaan kunnon kauppa meille. - Anonyymi
Eilen käytiin ja tavaraa runsaasti jäljellä.Loppuuko sittenkään vielä??
- Anonyymi
Tärkeintä että kylä pysyy elävänä, nää miehet tekee sen eteen töitä. Hienoa että K-rauta jatkaa toimintaansa Parkanossa.
- Anonyymi
Tottakai rautakauppa pitää olla.
- Anonyymi
Aika vähä tulee oleen rautaa ko. kaupas.
- Anonyymi
Halpaa ruokaa kannattaa myydä rautakaupas nauloja ei enään paljon tarvita. Hieronta palveluja kanssa kannattaa antaa myös.
- Anonyymi
Älkää missään nimessä tilatko karsikkaan kartanolta mitään. Tämä mies on tunnettu pedofiili
- Anonyymi
Älkää tukeko karsikkaan kartanon tuotteita. Mies on maannut pikkutytön kanssa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2262393
- 1011681
- 1141103
- 1111015
Olen osastolla
Henkisesti olen aivan rikki siitä mitä olen tehnyt. Lisäksi olen vakavasti sairas. Verikokeet kertoo sen.71912- 55788
- 65737
Oletkohan tajunnut mitä olen päättänyt
En tule koskaan, ikinä, sanomaan sinulle mitään, ei tervehtimistä, ei aloitetta, ei katsetta, ei mitään, koska et ole si42712- 31709
Sinulle nainen
Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M78644