Ei olla tämän miehen kanssa vaihdettu oikeastaan sanaakaan..mutta siis mikä se on kun tunnen miehen läsnäolon ja sitten sellainen outo jännitys tilanteessa. Katson,hän katsoo, katsomme silmiin ja käännän pään pois. Tiedän olen ihastunut. Mutta mikä se on kun ensimmäisen kerran näin, en kiinnittänyt huomiota vasta kun hän jämähti kolmen metrin päähän sivuttain seisoi minuun ja katsoi,katsoin häntä, kunnes hän käänsi katseen ja kiireesti lähti pois. Jäi samantien outo tunne,en tiedä mikä. Toisen kerran hän oli mun takana kun tein työjuttuja. Käännyin näin hänet,hän kääntyi omista hommista katsahti muhun, tuijotti aika kauan ja se tunne valtasi taas,outo tunne,ihan kuin jotain en osaa selittää.. hän siis tuijotti kunnes taas kääntyi ja lähti pois. Nyt hän katsoo aina kun tulee vastaan,käännän katseeni pois koska se on niin, se katse menee syvälle. Tai kun tiedän että hän on ihan lähellä töissä niin mulla on todella jännittynyt olo sen koko ajan ja tuntuu että ei vaan kumpikaan osaa jutella toiselle niinkuin normaalisti jutellaan työkavereille..Puhutaan molemmat kaikille muille töissä mutta toisiimme luomme aina sellaisen pitkän katseen mutta kumpikaan ei siinä saa edes tervehdystä tai hymyä aikaan,lähinnä neutraali ja outo ilme naamalla. Mitä tää on.. kaikkia muita tervehditään. Tiedän koska ollaan sellaisessa paikassa töissä että kuulee kyllä kun jompikumpi meistä siellä juttelee. En osaa selittää. Kuvittelinko kaiken kun eka kerta ei ollut mitään että olisin ihmeemmin reagoinut ihmiseen, mutta toisella kerralla käännyin ja huomasin hänen katsovan mua ja katseet kohtasi pitkäksi aikaa ennenkuin hän otti jalat alle ja kolmannella kerralla mä katsoin kun hän kääntyi ja sama homma ja nyt sit kehittelen päässäni jotain outoa ja itte otan aina jalat alle jos katseet kohtaa..mut se tunne..ihan kuin ilma meidän välillä olis jännittynyt.
Miehen katse
11
1769
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllähän sitä aistii, jos tunne on molemminpuolinen 😍 Oletteko molemmat vapaita?
- Anonyymi
No luin kaikki kommentit ja tuo yks sai mut jo ajattelemaan itseni sekopääksi 👍
- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17781013x
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Jaahas, ätmi on käynyt taas kioskilla fiilailemassa
- Anonyymi
Oli niin pitkä juttu.En jasanut lukea. Miksi sinä ikävöit jotain Miestä? Tällä mieht ikävöi jotain naista? Miksi ette ryhdy keskenään kirjoitaa? helpotaisi ikäväänne.Teette vaikka kaikki treffit ikävöivät ihmiset Livenä!
- Anonyymi
Tosi rasittavaa. Todella monesti sitä jos sattuu katsomaan jotain toista aivan tavallisesti, ihmettelemään mitä toi tuijottaa onkohan sillä asiaa tms. ja sit jossain vaiheessa ollaan kertomassa ihastumisesta ja kun sanoo että sori mut ei ole mitään tunteita niin alkaa se tivaaminen että kun sinä niin annoit olettaa ja välillä oli jokin tunne plaa plaa.. vaikka itse on elänyt elämäänsä aivan normaalisti ilman mitään ihmeempiä. Toi kaikki on ainoastaan sun korvien välissä sekopää.
- Anonyymi
Just tätä hain, kiitos,tätä just itekkin ajattelin että se on mun korvien välissä. Hyvä tietää. En enää katsettakaan luo tähän mieheen.
- Anonyymi
Harmi vaan että hän tuijotti eka ennenkuin edes tajusin hänen olevan siellä samassa paikassa ja toisella kerralla myös toljotti tekemättä mitään. Että mun olo eka että mitä toi toljottaa..
- Anonyymi
Enkä myöskään ole hälle edelleenkään puhunut sanaakaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Harmi vaan että hän tuijotti eka ennenkuin edes tajusin hänen olevan siellä samassa paikassa ja toisella kerralla myös toljotti tekemättä mitään. Että mun olo eka että mitä toi toljottaa..
Enkä kyllä ole hälle kertonut mitään mistään ihastumisesta 👍 koska ei olla puhuttu mitään.
- Anonyymi
Anteeksi 😂 mutta miksi itse siis toljottelet muita 😂 aika huvittavaa että ilmeisesti sinä katselet muita eka ja sitten jos erehtyy sinua katsomaan niin ajattelet toisen ihastuneena suhun..saa tuosta tekstistä sellaisen kuvan koska aloittaja juuri sanoi etteivät ole oikastaan vaihtaneet sanaakaan 😂😂😂😂 oletko kenties palsta J 🤣🤣🤣❤️
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1921321Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221138- 48864
- 70860
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50745- 53702
- 33692
- 60689
- 52657