Joko vihdoin alkaisi kansalle valjeta, millaisia pettureita ja valehtelijoita demarit ovat? Pääministeri kärjessä suurin valehtelija. Feikki, takakireä tyttöhymy ei enää uppoa kansaan. Marin eroaa heti vaalien jälkeen. Toivottavasti sitä ennen kannatus on mahdollisimman alhaisissa lukemissa.
Vastaukset 6
- Anonyymi
Totta puhut, todella kuvottavaa porukkaa koko demarisakki! Syöksevät Suomen perikatoon, ei mitään rotia. Toivottavasti tippuvat hallituksesta pois! Nyt ääniä Kokoomukselle ja PS:lle! Onneksi kansa alkaa heräilemään!
- Anonyymi
Kiva lukee tätäkin kirjoitusta.Ny jo äänestetty ja loistavasti menee.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17781730l
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
En tiedä mitään muuta puoluetta missä aivan avoimesti PUHUTAAN PASKAA. Tämä on häkellyttävää. - SDP - huuhaata koko rahalla.
- Anonyymi
Demulit periytyvät Venäläisen kasakan ja muulin lemmenhetkestä, ei voi paljoa vaatiakkaan.
- Anonyymi
Uli, uli, ui, ui, vali, vali, voi, voi,
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 361952
- 41610
- 31536
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne59452- 37435
- 54411
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14403T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6397- 40391
- 32381