DIY vetypommin rakennusohjeet

Anonyymi-ap

Kun kerran ei uskota, niin pistetään tekniikkaa jakoon.

Jokapojan vetypommi rakennusohjeet.

Johdanto.
Vituttaako sinuakin, eikä mene sanomasi perille?
Ei hätää, hanki sinäkin oma pelote jolla saat sanavaltaa asioihin ja vipinää kinttuihin.
Unohda siis suurvaltojen vanhat dirtypommit ja fissiopommit ja siirry suoraan tulevaisuuden fuusiotekniikkaan.
Ellei sinua kuulla, tällä tekniikalla saat ääntä ja pelkoa aikaiseksi.

Tarvikkeet valmistusta varten löytyy joka kaupan hyllyltä.

Tarvikkeet joita tarvitset on kestävä tiivis tankki. mieluiten itse tehty paksulla seinämällä, kaapelia, ruostumatonta terästä, vettä, kaliumhydroksidia sekä tietenkin sähköä lataukseen ja laukaisuun.

Varoitus, pommi on toimiva ja tehokas, riippuen latauksesta ole vähintään 80km päässä, mikäli tahdot selvitä.

Pommin teko-ohje ja toiminta ei ole yleisesti tiedossa ja aiheuttaa lähinnä naureskelua, kunnes seuraavassa viestissäni kerron kuinka se aktivoidaan ja rakennetaan.

Nyt kaikki pikku itsemurhapommittajat ja muut elämään kyllästyneet kuulolle, on aika saada äänemme kuuluviin.
Hankkikaa tarvikkeet ja odottakaa rauhassa rakennusohjeita sekä laskentakaavoja ja teoriaa jotka annetaan naureskelijoille aiheuttamaan itkua ja kauhua.

17

843

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pommi on helppo ja yksinkertainen valmistaa ja sen voi helposti kuljettaa mukanaan vaikka lentokoneeseen, ja terminaalista jo löytyy myös tarvittavat materiaalit sen valmistamiseen lähimmissä taxfree myymälöistä.

      Onko siis suunnitelmissasi kaapata kone tai tehdä terrori-isku?
      Ei hätää, nykyään se on helppoa, olisi kannattanut vain kuunnella koulussa tarkkaan.
      Kyllä ymmärrän, ettei sinua kiinostanut sukupuolisekoilu ja muu viherhömppä sekä seta propaganda.
      Menit ehkä pukeutumaan mekkoon ja jouduit naurun alaiseksi, taikka leikkelemään sukuelimesi ja nyt kaduttaa operaation peruuttamattomuus.
      Nyt on elämäsi tilaisuus saada kosto, kyllä, sen he tosiaan ansaitsevat.
      Mikä parempi kuin pommi ja siitä seuraava uutispommi ja pommien tuoma suosio ja kuuluvuus jota et saanut, kun sinut yritettiin vaientaa, kun koitit varoitella muitakin.
      Usko pois, tällä keinolla saa ääntä riittävästi ja asioihin aletaan puuttumaan.

      Näitä pommeja on helppo ja yksinkertainen valmistaa ja ne sujahtavat helposti vaikka ohikulkijan huppuun, taskuun taikka laukkuun.
      Ne on helppo naamioida mikäli tarvitsee ja jopa rakentaa nopeasti osista ilman erikoisia työkaluja.

      Pysykää kuulolla ja pian pommiuhka leviää maailman laajuiseksi.

      • Anonyymi

        Sitä se mielenterveyden ongelma teettää.


    • Anonyymi

      No en mä viitti tämmöstä kertoa.
      Niin paljon on jo huolia maailmassa, että alkaisi uudenvuoden juhlat etuajassa.
      Kunhan me saataisiin vaan noi lainvalvojat ja muut oikeudenpalvelijat valvomaan ihmisten oikeuksia ja puuttumaan niihin rikkomusten juurisyihin.
      Sellainen rikollisten ja korruptiokartelleiden suojeleminen on nyt tullut tiensä päähän ja asioihin tulee teidänkin puuttua, se on teidän velvollisuutenne ja joudutte itsekin tuomiolle jos sen laiminlyötte.

      Jos te vaan annatte tilanteen pahentua, niin sillä on seurauksensa ja ne ovat laajat.
      En edes tiedä mitä hyötyä sellaisita lainvalvojista on, jotka eivät palvele oikeutta ja totuutta.
      Roskaa sellainen ja roskat poltetaan.
      Gehenna on sitä varten.

      Nyt kerran kun valtakunnan perillinen ja omistaja on täällä tuomitsemassa ja hallitsemassa, niin ne käärmeensikiöt ja palvelijansa hakataan kappaleiksi ja heitetään tuleen.
      Se on ennalta ilmoitettu ja nyt on se aika, että herätys vaan.
      Sitä parannuksen teon hedelmää täytyy sitten olla näkyvissä, taikka puu katkeaa ja lentää tuleen.
      Muistakaapa se, niin kauan kuin itse vielä joudun kärsimään ihmisoikeusrikkomuksista täällä "oikeusvaltiossa" niin en usko sen parannuksen tapahtuneen.
      Ja on muuten tiedossa enemmänkin tapauksia, mutta kun ne käärmeensikiöt on soluttautunut poliiseihinkin ja puolustusvoimiin ja "oikeus asiat" käsitellään hyväveli virkamiesrottien piireissä heidän omaa etuaan ja parasta ajatellen, niin eipä paljon oikeutta ole löytynyt.
      Onneksi nämä taivaan palvelijat ovat olleet aktiivisia ja keränneet tiedot kun systeemit on koeteltu ja olette olleet parrasvaloissa siinä näytelmässä.
      Saatte kyllä näkyvyytenne, pääsette kuin käärme kepin nokkaan kaikkien kauhisteltaviksi, jotta jokainen joka teihin katsoo tekee parannuksen ja tulee terveeksi.

      Joo, ei muuta nyt tähän hätään.
      Koittakaapa toimia oikein.

    • Anonyymi

      Laskuvarjojääkäri on avuton runkkari.

    • Anonyymi

      Hydridigferdarf-pommiin tarvitaan rautahappoa ja vetydironiumia, jotka sotketaan keskeskenään, sitten siihen tarvitaan kiljuniumkarasiumin, sekä futroumnadrakkia, eri säiliöihin, jotka sitten yhdistetää vedyllä paineitetussa tilassa hudratises mekanismisesti sähkömangnenismilla, tietenkin patteri ja simportti laite joka laukaisee kolmen tuhannen kilometrin päästä.

      • Anonyymi

        #SUPO tutkintapyyntö annettu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        #SUPO tutkintapyyntö annettu.

        Kuinkahan paljon tältä saitilta tulee noit pyyntöjä?
        Ylipäänsä, aloituksessa on sama periaate kun aiemmassa karjalan palautusta koskevassa toteamuksessa: tyyppi halus Suomea ydinpommitettavan, "ku eivät muuten usko".
        Kysymys on: usko mitä?


    • Anonyymi

      Vetypommin vetyfuusio vaatii 100 miljoonan asteen lämpötilan.


      Sellaisia ei kotokonsteilla saavuteta!

      • Anonyymi

        Mut saipahan narsisti taas yrittää järkyttää maailmaa, että saisi kaiken vallan itselleen?


      • Anonyymi

        Te teorioihin eksyneet ette tiedäkään mitään käytännöstä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Te teorioihin eksyneet ette tiedäkään mitään käytännöstä.

        Se ei ole pelkkä teoriaa. Se on raakaa fysiikkaa jota ei voi kotikonstein kiertää.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se ei ole pelkkä teoriaa. Se on raakaa fysiikkaa jota ei voi kotikonstein kiertää.

        Fysiikka on ihan turha tiede, fysiikan lait voi aina kiertää vasemmalta..
        Taloustieteeseen pätee sama.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Fysiikka on ihan turha tiede, fysiikan lait voi aina kiertää vasemmalta..
        Taloustieteeseen pätee sama.

        Siinähän koitat saada aikaan vetyfuusion kotikonsteilla.

        Minä odotan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siinähän koitat saada aikaan vetyfuusion kotikonsteilla.

        Minä odotan.

        Usko Leniniin, niin koet valon!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Fysiikka on ihan turha tiede, fysiikan lait voi aina kiertää vasemmalta..
        Taloustieteeseen pätee sama.

        Kenen porukassa seisot...?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kenen porukassa seisot...?

        Pehr Bong on johtajamme..


    • Anonyymi

      Jos Suomi saisikin ison paukun, jonka viskata SPB tai Moskovaan, onko se miettinyt seurauksia? Kaikki pommitukset aiheuttaa hyvänlaatuisen (vähemmistö-)kansojen massavaelluksen.
      Ehkä Suomi kaipaa asuttaa Karjalaa niin paljon, että ne haluaa pommittaa RF:aa, jotta saavat suomensukuiset kansat, komit, vepsät, inkeriläiset ym., burjaatit, tserkessit, kazakstanin ja kiinan sekaväestön, adygealais-tsetseeni-kirgiisit ja muut Karjalaan ja osa Suomeen, siis samoja, joiden joukkiot seuras kuin hai laivaa Venäjää Georgiaan? Kuka lukenut kirjan "mafia valtio"?
      Ei ole kansanvaellusta, mihin ei sekaan mahtuisi muutakin.
      Ai niin, kirsikkana kakun päällä 1000 vakoojaa, sabotööriä, sissiä, salamurhaajaa, tiedustelijaa, nukkuvaa solua, soluttautujaa, rekrytoijaa, kiinteistökauppiasta, rakentajaa, tientasoittajaa...?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      72
      3053
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      55
      2705
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      432
      2315
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2178
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      1996
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      52
      1875
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1576
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1527
    9. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1370
    10. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      29
      1339
    Aihe