Onko tummilla tiukempi?

Anonyymi-ap

Joskus kuullu että aasialaisilla naisilla kuulemma tiukempi pillu. Onko tälle väittämälle perää? Kantasuomalaista naista en kehtaa lähestyä etten tuota pettymystä kun en oo tikissä (liikun kyllä paljon) ja munakin alimittanen (14-15cm) enkä saanu naista vuosikausiin niin laukeenkin varmaan ihan liian nopeesti. Ja ei tämä ei tarkoita että väheksyisin tummia naisia, ovat mielestäni erittäin viehättäviä. Lähinnä kiinnostaa onko näin säälittävällä tyypillä mitään mahista vai pitääkö olla tumputtaja lopun ikänsä?

12

961

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eli ilmeisesti pitää? Tulin tänne pitkästä aikaa eikä yhtään vastausta.

    • Anonyymi

      Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa poskeen ja pyllistää buaahaa

      • Anonyymi

        Miksi sinne eihän siellä ole kuin loppuun nussittuja persereikiä sinä spede pahimmasta päästä. Oli tiukasta puhe ei sinusta.


    • Anonyymi

      Aasialaisilla on vittu poikittain niin se tuntuu tiukemmalle. Olen useita nussinut ja hyvältä on tuntunut.

      • Anonyymi

        Ja sinä olet maailman lyhin mies pussit silmien alla. Kulli tietysti sen mukainen.


      • Anonyymi

        Ja sitten heräsit sormi perseessä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja sitten heräsit sormi perseessä.

        Älä nyt noinko sulle kävi, isäs tietysti oli asialla.


    • Anonyymi

      Vartalon rakenne erilainen esim. Lantio kapee vähän miesmäisiä osittain. Seurustelin nuorempana tumman naisen kanssa kyllä pillu tuntui tiukemmalta, peppu kapea ja luisempi kuin pohjoimaalaisilla. M 57v

    • Anonyymi

      Savottamiehillä ainakin on isot pallit

    • Anonyymi

      Se on niin yksilöstä kiinni, ihan sama onko ihosi tumma vai vaalea.

      Ennen kuin huudatte, että ei ole totta ovat tiukempia, minulla on kokemus noin sadasta aasialaisesta naisesta. Siellä olen käytännössä törmännyt tiukimpaan ja löysimpään ikinä. Samat speksit kuin Suomessa. Tietty 150cm/42kg aasiattaren pillu on ulkoisesti ainakin aina hyvin hyvin pieni, että kauniita ovat katsella livenä.

      • Anonyymi

        Lady boytako olet höylännyt.


    • Anonyymi

      Tumma, vaalea, suomalainen, italialainen, slovakki, thai, tsekki, ruskea, mustat, vietnamilainen, indonesialainen, kambotsealainen kaikki samoja. Eikä pahalla. Koskaan ei tiedä pillun tiukkuutta on ihminen kotoisin mistä hyvänsä, on hän lihava tai laiha, tumma tai vaalea se on fakta. Saa puhua linkittää muttei se ole totta.
      Naapurin 50v pillu voi olla tiukempi kuin 20v Tsekki tai päinvastoin. Myöskään lihavuus EI vaikuta pimpin sisätuntumaan. 100kg kuidulla tietysti ulkoisesti isompi kuin 50kg thaikulla. Silti et kokeilematta tiedä kumpi on tiukempi.

      Olen kohdannut mustan squirtterin joka ampui sukkanikin märäksi, olen harrastanut peppuseksiä latino kanssa, mutta tiukimman ikinä omistavan oli yksi suomalainen kahden lapsen äiti. Siihen samaan kasaan varmaan muutama aasiatar ja oma ex sekä eräs uskomaton slovakki vai tsekkikö hän oli.

      Ensimmäinen vaimoni on ja oli ( ex ) yksi tiukimmista kokemistani ikinä ( suomalainen ). Vaikka hän lihoi valtavasti ( 40 - 50lg ) ja olisi luullut pillunkin suurentuvan ja ketunmarjat. Se tiukentui, uskomatonta oli todella tiukka jo alkuun.

      Suurimman pettymykseni koin noin 20v ehkä 150cm/40kg pieneen taskuvenukseen, jonka pillu oli ulkoisesti puolet minun pikkirillistäni. Siihen pimppiin osui pohjaa helposti, mutta se ei puristanut mitenkään mistään. Lyhyt ja viileähkö kolo pimpin suun jälkeen.

      Tämä ei myöskään tarkoita, että pienet tai laihat ei ole tiukkoja. Olen kokenut useita oravapilluja pieniltä naisilta.

      Loppukaneetti tummat eivät ole parempia, eivätkä huonompia tai tiukempia kuin vaaleat, brumetet, punapäät jne. Kaikki on kiinni yksilöstä. Tietysti jos tämä tumma tulee "kuumasta maasta" niin seksuaalisuus saattaa ilmentyä voimakkaammin.

    Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

      Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
      Maailman menoa
      210
      4861
    2. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      22
      4003
    3. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      224
      3744
    4. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      130
      3055
    5. Pitkän päivän ilta

      Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel
      Ikävä
      157
      3015
    6. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      63
      2942
    7. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      15
      2591
    8. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      64
      2522
    9. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      85
      2325
    10. En selvinnyt ilman naarmuja

      Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa
      Ikävä
      13
      2135
    Aihe