Miksi ihmeessä suomalaiset ovat lampaantissejä? Kyllätämä maa on kalliilla lunastettu suomalaisille. Eiköhän olisi jo aika suomalaisten ryhdistäytyä. Muuten muslimit ovat täällä kohta päätöksentekijöitä. Katujengit ovat jo pelottava asia tavallisille suomalaisille. Kyllä pitäisi olla mahdollisuus palauttaa kaikki rikolliset omiin maihinsa. Kukkahattutädeille olisi aivan oikein, että heidät raiskattaisiin. Tulisikohan edes silloin mieleen, että pitäisiköhän viisastua ja heittää hiiteen ylenmääräinen rakkaus tummia kohtaan? Katujengeissä ei ole juuri ollenkaan kantasuomalaisia.
SUOMALAISET OVAT TÄMÄN MAAN VALTIAITA!
Anonyymi-ap
0
145
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1625616
- 2623302
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413293Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442718- 361854
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?271625Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411596- 161467
- 231447
- 241357