En tiennyt mikä sarja on Farmi, mutta nyt tiedän. Aloin mielenkiinnosta katsomaan myös 1. tuotantokauden ja katsoin sen kahdessa pätkässä kokonaan.
En tiennyt aikaisemmin kuka tämä tämmöinen Jaakko Parkkali on. Aivan käsittämättömän rasittava ja tyhmä ihminen. Luulin jo ihan oikeasti noiden kuolleen sukupuuttoon. Kyllä on leikkaajalla ollut työtä, että on saanut ohjelma sisältöön edes tuon verran kuvaa, jossa hän tekee jotain muutakin kuin suoltaa suustaan aivan käsittämätöntä paskaa.
Todella raskas tapaus Toivottavasti joku ymmärtää sen hänelle sanoa niin, että hän sen jopa joskus ymmärtäisi, Isometsä jo hieman vihjasi.
Jaakko Parkkali ja ääretön tyhmyys
8
975
Vastaukset
- Anonyymi
Olet kyllä aivan yksin mielipiteesi kanssa. Fiksu ja huumorintajuinen kundi.
- Anonyymi
On ihan fiksu tyyppi. Ainakin IRL, työni puolesta tavannut hänet usein.
Ehkä ohjelmaan näytettäväksi poimittu ne sammakot.
Joita me kaikki joskus päästellään... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On ihan fiksu tyyppi. Ainakin IRL, työni puolesta tavannut hänet usein.
Ehkä ohjelmaan näytettäväksi poimittu ne sammakot.
Joita me kaikki joskus päästellään...Minkälaisissa työkuvioissa jos saan udella? En ihan heti keksi miten yksinkertainen voisi olla työ tehtävä, mistä tämä kaveri selviää.
- Anonyymi
Jääkiekkoilija Jaakko Parkkali on 194cm pitkä ja todella taitava!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On ihan fiksu tyyppi. Ainakin IRL, työni puolesta tavannut hänet usein.
Ehkä ohjelmaan näytettäväksi poimittu ne sammakot.
Joita me kaikki joskus päästellään...Prööööötsss!
- Anonyymi
Melko kusipäisen oloisen kuvan jätti itsestään ainakin tuossa Farmi ohjelmassa. Touhusi jotain kaiveluliikkeitä Juha Miedon persauksen takana ja veti naamaansa jotkut palkinnoksi voitetut Nutellat. Muka aikuinen mies.
- Anonyymi
Niin mikä suuruus tää jätkä on ? Kaikki nää leikkiohjelmat joissa pikkujulkkikset lennätetään toiselle puolelle maapalloa , niin mukana on automaattisesti tää parkali. Miks? Tekeekö se jotain "palveluksia" ohjelmapäällikölle VAI? Seuraavakshan siellä nähdään tää supertähti kari kanala !
- Anonyymi
Myös minä ihmettelen moista tietämättömyyttä. Hävettää.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1818387
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264558- 504118
- 543562
- 513136
- 502870
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262586- 352288
- 292046
Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv382043