pienen hetken paranisi oloni pitkäksi aikaa. Hymysi saa minut iloiseksi, ja jos saisin halata ja olisit kanssani pari päivää olisin kuin uusi mies. Minusta tulisi ehyt ja parempi minä kuoriutuisi esiin. ❤ sinua.
Nainen, jos saisin sinun aikaasi
Anonyymi-ap
25657
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Olipa kauniisti sanottu kaipaamallesi naiselle. Toivottavasti tuo toteutuu teidän kohdallanne!
Onhan siitä useasti ollut puhetta, mutta sitten se on aina peruuntunut kun olet jänistänyt. Se tuntuu niin pahalta, mut en silti edelleenkään muuta halua kuin nähdä sut taas. Tiedän, että välität, vaikket sitä osaa sanoa.
Olet tervetullut.
Siis joku randomi täältä on "tervetullut" sinun luoksesi?!
No mikä vattu on ettei oman vaimos huomio riitä sulle
Voi kun ihanaa♥️♥️
Ethän käytä toista laastarina?
Apua on saatava onko tällaisilla ihmissuhdepelleilyillä mielestäsi mitään järkeä
On tunnustettava että noita hetkiä kaipaisin, kipeämmin kuin nyt tiedätkään..
Suorastaan odottanut , ✨
Olisi ihana olla jollekin syy hymyyn ja toisaalta että joku olisi syy hymyyn.
Osuit nappiin. Hän on iso syy hymyyn, jos vain saisin nähdä usein ja kuulla hänen hassuja juttujaan.
Eikös sulla ole siellä syytä hymyyn?
Millaisia juttuja? Oletko kertonut hänelle tunteistasi?
Kuka on noin onnekas? Ihanasti sanottu kuulla toisen hassuja juttuja🥰
Yksi ihana. Jonka korvaan toivon pääseväni kuiskaamaan, kulta.
Tuli kylmät väreet (hyvässä mielessä) kun tuon kommentin luin! 😂 Kuvittelin lukiessa kaipaamani miehen sanovan tuon ja heti tuli tahaton fyysinen reaktio siihen! 😅
Mulla sama. T. Sivusta
Niinhän se on että hymy on ilmainen ja halin saa vain kysymällä ja palstalla voi vain unelmoida 🙄🤣
Antaisitko halin ja halata?
Kyllä mä väistän nää narsistin jutut😄🩸imee taas veret sydämmestä ja häipyy. Ei ikinä enää kun kerran eroon päässy. Hyväksikäyttö on ohi. Sori!😁🖕
Jotain tuon suuntaista tuli täälläkin mieleen. Että aloittaja on yksi sellainen Ankeuttaja, joka imee toisesta kaiken positiivisen ja pahimmillaan koko sielun, ja jatkaa sitten eteenpäin seuraavaan uhriin.
- sivusta
Et saa kenekään aikaa. Yksikään nainen ei voi miestä parantaa ja voimistuttaa.Se tehtävä kuuluu ammatti autajille,joilla koulutus mielen ja mielen solmuihin.
Väärin. Ihmisen pitää itse parantaa itsensä. Nykyajan ammattiauttajat lykkäävät vain lääkkeet kouraan.
Sama tunne yhdestä tummasta miehestä, oi oi. Nalle -halaus pelastaisi monta huonoa päivää.
Kenelle aloitus menee? Paljasta nyt jotain hänestä. 😊 Silmien väri ja kengän numero😁