koska Sastamalasta tai Vammalasta on viimeksi tullut valittua "normienemmistön kaltainen" edustaja ?
Miltä tuntuisi äänestää ehdokasta, joka on kiinnostunut normienemmistön lailla vastakkaisesta sukupuolesta?
Aivan, on se vaan pirun outoa, että Sastamalasta kuplii ylös ehdokkaita, jotka ovat normivähemmistön lailla kiinnostuneita omasta sukupuolesta.
Arvon sastamalalaiset, muistatteko
Anonyymi-ap
2
221
Vastaukset
- Anonyymi
Woket ja kaikki muut Pridet on perhearvojen alasajoa.
Kokoomus ja SDP äänesti trans-lain puolesta. Ei ole äitiejä enää, on synnyttäjä, isä on siittäjä. Parrakkaat vanhat pierut voivat mennä naisten puolelle uimahalliin tirkistelemään ja ...en viitsi tähän kirjoittaa.
Onko järkevää?
Taivas varjele ja meitä auta tämän kaltaiselta mädätykseltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423434- 362054
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301779- 161547
- 231518
- 101420
- 241397
- 141237
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781165- 221122