Mikä se nyt vaivaa.

Sulla on nainen pidossa tai vähintään kierroksessa. Pitäskö mun vetää ranteet auki vai roikkua nilkassa? Miksi niin tekisin? Ethän sä mitään halunnut. Asiat menee niinkuin on tarkoitettu. Ja hyvin käy molemmille.
6127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pidossa kierroksessa? Mitä oikein tarkoitat?

Äänestä
  • Olet löytänyt naisen..ihastunut. Ei kai tuossa ollut mitään loukkaavaa.

    Äänestä

Kyllä hän tuossa ystävänä kulki vieressä jo aiemminkin, pitäytyi vaan näyttämästä tunteitaan kun ajatteli että minulla on jotain muuta meneillään.

Äänestä
  • Toivottavasti saat asian oikaistua ja ystävästäsi rakkaan.

    Äänestä

Itelläs on mies kierros ja minä olen vaa varalla..

Äänestä
  • Älä viitsi näitä höpöjuttuja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sulla on nainen pidossa tai vähintään kierroksessa. Pitäskö mun vetää ranteet auki vai roikkua nilkassa? Miksi niin tekisin? Ethän sä mitään halunnut. Asiat menee niinkuin on tarkoitettu. Ja hyvin käy molemmille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu