Etupenkillä sujuu ja napsahtaa

Anonyymi-ap

Talviaikana alkoi haluttaa. Pysäytin auton levikkeelle ja laitoin etupenkin takakenoon. Muija tuli siihen alapää paljaana. Silloin oli mustia kortonkeja ja itsellä oli pikkuhousujen resorit kivesten alla. Herkullinen näky oli vaimo jalat levällään edessä. Rullasin mustan kortongin mulkun päälle, ja heti hommiin. En tiedä oliko tuolloin kortongit paksumpi kuin nykyään, mutta sellainen mielikuva oli, ja tästä on aikaa. Kuitenkaan se ei naintia hidastanut vaan lykin loppuun asti.

Oli pimeää ja autoja huristeli kumpaankin suuntaan, eikä kukaan voinut tietää meidän hommista. Alkoi tuntua hyvältä ja homma parani kun muija alkoi kiemurrella, saaden kohta huipun. Työntelin vielä muutaman kerran ja samassa itse laukesin. Vedin kalun pois ja kalun päältä kortongin. Käsipyyhkeellä pikkusen siistiydyimme ja housut jalkaan ja menoksi.

4

1384

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      jep .

    • Anonyymi

      Kumit olivat nimeltään black jack, silloin ei N sanoja ollut suomessa ja näin valkoinen muuttui mustaksi...

    • Anonyymi

      Opel Omega on tilava auto naida etupenkillä,tämän on Olli ja Leena todistaneet useasti, itse vaan jouduin ulkopuolelta katselemaan ja runkkaamaan.

      • Anonyymi

        Ja tuokin vain unelmissas onneton eunukki


    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      77
      3392
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      4
      1284
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      4
      1071
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      26
      1036
    5. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      68
      810
    6. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      42
      760
    7. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      744
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      45
      729
    9. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      29
      683
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      667
    Aihe