Talviaikana alkoi haluttaa. Pysäytin auton levikkeelle ja laitoin etupenkin takakenoon. Muija tuli siihen alapää paljaana. Silloin oli mustia kortonkeja ja itsellä oli pikkuhousujen resorit kivesten alla. Herkullinen näky oli vaimo jalat levällään edessä. Rullasin mustan kortongin mulkun päälle, ja heti hommiin. En tiedä oliko tuolloin kortongit paksumpi kuin nykyään, mutta sellainen mielikuva oli, ja tästä on aikaa. Kuitenkaan se ei naintia hidastanut vaan lykin loppuun asti.
Oli pimeää ja autoja huristeli kumpaankin suuntaan, eikä kukaan voinut tietää meidän hommista. Alkoi tuntua hyvältä ja homma parani kun muija alkoi kiemurrella, saaden kohta huipun. Työntelin vielä muutaman kerran ja samassa itse laukesin. Vedin kalun pois ja kalun päältä kortongin. Käsipyyhkeellä pikkusen siistiydyimme ja housut jalkaan ja menoksi.
Etupenkillä sujuu ja napsahtaa
Anonyymi-ap
4
1458
Vastaukset 4
- Anonyymi
jep .
- Anonyymi
Kumit olivat nimeltään black jack, silloin ei N sanoja ollut suomessa ja näin valkoinen muuttui mustaksi...
- Anonyymi
Opel Omega on tilava auto naida etupenkillä,tämän on Olli ja Leena todistaneet useasti, itse vaan jouduin ulkopuolelta katselemaan ja runkkaamaan.
- Anonyymi
Ja tuokin vain unelmissas onneton eunukki
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1381520- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69936Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi272769- 68733
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56723- 37619
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7581Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33561- 60557